Kārlija Reja Džepsena un Mxmtoon laiduši klajā jaunu mūzikas video

Publicēšanas datums : 12.11.2020

Kanādiešu dziedātāja un dziesmu autore Kārlija Reja Džepsena (Carly Rae Jepsen) septembra sākumā sāka savu sadarbību ar 20 gadu veco dziedātāju Mxmtoon, lai radītu kopīgu skaņdarbu “OK On Your Own”. Tagad mūziķes izdevušas singla mūzikas videoklipu.

Iestājoties septembra mēnesim, Džepsena savā “Twitter” kontā paziņoja, cik ļoti vēlas strādāt kopā ar amerikāņu dziedātāju Mxmtoon. Piecas dienas vēlāk, izpildītājas paziņoja, ka sadarbībā tapušais singls ir gatavs. 

Dziesma stāsta par sāpīgām šķiršanās sajūtām, kuru laikā abas dziesminieces saprot, ka labāk kādu brīdi ir pabūt vienai. Publiskotajā klipā parādās pati 20 gadu vecā mūziķe savā Ņujorkas dzīvoklī, cenšoties cīnīties ar šķiršanos un turpināt savu dzīvi. 

Preses ziņojumā Mxmtoon izteicās, ka ir bijusi ļoti saviļņota strādāt kopā ar Kārliju, tā kā viņa patiesi zina mīlestības un vientulības tēmas pārāk labi. “Es ceru, ka dziesma “OK On Your Own”, spēs parādīt cilvēkiem, ka šī sajūta, kad mēs jūtamies viegli ievainojami, nav kaut kas no kā mums vajadzētu baidīties,” izsakās mūziķe.

Jaunais singls Džepsenas mūzikas karjerā nav pirmais šā gada skaņdarbs. Oktobra beigās viņa laida klajā jaunu dziesmu “It's Not Christmas Till Somebody Cries”, kā arī paziņoja par albuma izdošanu nākamajā gadā. 

Turpretī Mxmtoon šis ir piektais ieraksts 2020. gadā. Tas tika ietverts dziedātājas mini-albumā “Dusk”, kas kļuva par ceturto mini projektu 20. gadu vecās mūziķes karjerā. 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white