Kārdija Bī un Anitta izdos kopīgu skaņdarbu

Publicēšanas datums : 17.09.2020

Pēc nedēļu ilgas fanu ķircināšanas ar informācijas krikšiem, brazīliešu dziedātāja un dziesmu autore Anitta savu sociālo mediju profilos paziņojusi, ka nākošajā singlā viņai pievienosies populārā amerikāņu izpildītāja Kārdija Bī (Cardi B), kā arī “Myke Towers”. Trijotne kopīgi strādā pie singla “Me Gusta”, kas klausītājiem kļūs pieejams 18. septembrī.

Abas dziesminieces atklāja savu sadarbību dažādos veidos. Piemēram, Anitta izveidoja ierakstu “Instagram” profilā, kur redzams, kā bildē lēnām parādās Kārdija Bī, turpretī hita “WAP” izpildītāja ievietoja viņas stilam raksturīgu bildi. Publikācijā Kārdija burtiski pietur brazīliešu izpildītāju. 

Kārdija, runājot par gaidāmo singlu, atzīst, ka nevar sagaidīt tā izdošanu. “Es ļoti mīlu šo dziesmu. Parasti man nepatīk dziesma, kad es noklausos to pirmo reizi, man ir nepieciešams noklausīties to vairākkārt. Taču ar šo viss bija savādāk. Es to noklausījos pirms gulētiešanas un nevarēju pārstāt to atkārtot manā galvā,” izsakās repere.

Patlaban Anitta ir izdevusi četrus studiju albumus. Pasaules slavu dziedātāja iemantoja ar 2013. gada singlu “Show das Poderosas”, protams, lielāko popularitātes vilni gūstot Latīņamerikā. Tāpat mūziķe sadarbojusies ar izpildītāju Džeju Balvinu (J Balvin), laižot klajā tādus hitus kā “Downtown” un “Machika”. “Me Gusta” savukārt kļūs par dziedātājas ceturto šā gada singlu, sekojot jūlijā izdotajai dziesmai “Tocame”. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white