Kārdija Bī pārdomājusi šķirties un izdzēsusi savu Twitter profilu

Publicēšanas datums : 20.10.2020

Amerikāņu hip-hop žanra dīva Kārdija Bī (Cardi B) izdzēsusi savu Twitter profilu fanu kritikas dēļ, kas radusies, kad mūziķe pārdomāja šķirties no repera Offset.

Pagājušās nedēļas nogalē izpildītājas fani izgāza milzīgu kritikas daudzumu, sakarā ar dziedātājas neizlēmīgo rīcību. Kārdija neizturēja un izdzēsa savu Twitter kontu, lai neredzētu tracinošās publikācijas, kas stāsta, ka it kā mūziķes vīram ir bērns no citas sievietes. Pēcāk repera uzsāka tiešraidi Instagram profilā, kur apskaidroja savu pozīciju. 

15-gadīgo bars māca mani dzīvot, it kā es būtu kaut kāda Ariana Grande. Esmu tik ļoti nogurusi atskaitīties jūsu priekšā. Turklāt ne jau es pastāstīju jums par savu šķiršanos, to izdarīja tiesas darbinieks. Tā kā cilvēki sāka baumot, man nācās par visu pastāstīt,” stāsta dziedātāja.

Tāpat mūziķe komentēja arī kaunināšanu, kas adresēta reperim Offset, ar ko aktīvi nodarbojas viņas fanu bāze. Māksliniece izteicās, ka neredz tam nekādu jēgu, jo viņa atgriezās pie sava vīra pēc savas vēlēšanās. “Ja man pašai vairāk nav pret viņu nekādu pretenziju, kāpēc jūs viņam neliekat mieru? Tās taču ir muļķības. Esmu tik ļoti nogurusi no šī visa. Es darīšu to, ko es gribēšu. Protams, es mīlu savus fanus un esmu viņiem ļoti pateicīga, bet jūs uzvedaties tā, it kā es gulētu ar jums visiem. Situācija ar Offset nav vienīgā, ar ko man nākas saskarties. Ja godīgi, tad mana laulība patlaban ir mana mazākā problēma,” pastāstīja izpildītāja.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Cardi B

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white