Kāpēc Olīvija Rodrigo pievērsusies ģitārai

Publicēšanas datums : 27.04.2021

Teilore Svifta (Taylor Swift) mūs iedvesmo visneiedomājamākajos veidos.

Olīvija Rodrigo (Olivia Rodrigo) esot pārslēgusies no savu dziesmu rakstīšanas pie klavierēm uz ģitāru, jo viņu tam iedvesmojuši Teilores agrīnie ieraksti.

Straumēšanas servisam “Apple Music” dziesmas “Driver’s License” autore atklājusi, ka, strādājot pie sava debijas albuma “Sour”, “šogad sākusi rakstīt dziesmas ar ģitāras palīdzību”.

“Pirms tam es visu darīju pie klavierēm. Kādu brīdi es biju apsēsta ar Fionu Eplu (Fiona Apple) un domāju: “Es vēlos būt tāda kā Fiona Epla un visas savas dziesmas rakstīt, sēžot pie džeza klavierēm”,” viņa pastāstījusi.

Taču tad turpinājusi: “Taču klausoties Teilores mūziku... es tik ļoti esmu pievērsusies Teilorei, īpaši šogad. Esmu noklausījusies visus viņas vecos ierakstus, jo es uzskatu, ka Teilore ir tāda pati kā es.”

image 1

Uzlecošā zvaigzne skaidrojusi: “Teilorei nepiemīt plaša mūzikas pārzināšanas bagāža. Viņa neizmanto neprātīgus akordus vai dīvainas progresijas.

Viņa izmanto kantri-popa akordus, ko mēs visi pazīstam un mīlam, taču viņa tos padara par savējiem un tikai viņai vien piemītošiem.”

Olīvija turpinājusi: “Tieši tas mani visvairāk iedvesmoja, tas, ka es arī es varu rakstīt šīs brīnišķīgās, neticamās dziesmas un man nav jāpārzina katra savas dziesmas muzikālā detaļa.”

Tagad, kā atklājusi pati Rodrigo, laika ieguldīšana ģitārspēles apgūšanā palīdzējusi viņai arī dziesmu rakstīšanas procesu padarīt radošāku.

“Tas, ko man šajā pasaulē patīk darīt vislabāk, ir atrasties vienai pašai savā istabā ar ģitāru rokās. Tā ir mana laimīgā vieta, un, pavadot laiku vienatnē, es rodu tik daudz mierinājuma,” viņa piebildusi.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white