Kāpēc Holivudas jaunieši tik agri ir gatavi laulībām

Publicēšanas datums : 12.07.2018

23,6 gadi.

Tas ir vidējais trīs jaunu pāru, kuri Holivudā nesen saderinājušies, būdami kopā mazāk kā gadu, vecums.

Džastins Bībers (Justin Bieber), 24 un Heilija Boldvina (Hailey Baldwin), 21; (lasi šeit)

Pīts Deividsons (Pete Davidson) un Ariana Grande (bildinājuma izteikšanas laikā abiem 24);

Džo Džonass (Joe Jonas), 28 un Sofija Tērnere (Sophie Turner), bildinājuma pieņemšanas laikā 21.

Atsaucoties uz neseniem pētījumiem, ko veicis The Pew Research Center, pēdējo vairāku desmitu gadu laikā vecums, kad tiek slēgta pirmā laulība, ASV ir pieaudzis. Sievietēm tas pašlaik ir 27 gadi, bet vīriešiem – 29. 70.gados tas, piemēram, bija attiecīgi 20 un 23. Kāds cits pētījums, ko veikusi kompānija eHarmony, apliecinājis, ka pirms laulību slēgšanas pāri Amerikā pazīst viens otru apmēram sešus ar pusi gadus.

image 3
Hailey Baldwin & Justin Bieber


Tad kāpēc, kad mēs pārējie līdz laulībām turpinām gaidīt ilgāk, Holivudas jaunieši ir tik gatavi vilkt pirkstā laulību riņķus?

Pirmkārt, kamēr pārējie mēģina koncentrēties uz savām karjerām un iespēju kļūt finansiāli neatkarīgiem, šīs jaunās slavenības pie tā visa ir tikušas vēl pirms pilngadības sasniegšanas.

Kamēr mēs pamatskolā garajā starpbrīdī „metām actiņas” uz savu simpātiju no paralēlklases, Bībers organizēja pasaules koncertturneju un izpārdeva lielākās arēnas visā pasaulē.

Sauksim lietas īstajos vārdos, šīm zvaigznēm nav bijis normālas bērnības, visi viņu kāpumi un kritumi ir labi dokumentēti un nodoti publiskai apspriešanai. Liels spiediens tik jauniem pleciem.

„Tas par ko es esmu vispriecīgākais, ir, ka mans mazais brālis un māsa var pieredzēt vēl vienu veselīgu, stabilu laulību un arī paši pēc tādas lūkoties!!!”

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on


Šīs rindas Bībera publikācijā Instagramā, kurā viņš apstiprina savu saderināšanos, varētu būt visdaiļrunīgākās, jo norāda uz to, kā viņa vecāku sarežģītās attiecības ietekmējušas viņu pašu.

Laulība varētu būt viena no tradicionālajām lietām, ko slavenības var iedzīvot savās netradicionālajās dzīvēs, ko pārsvarā nosaka viņu profesionālie mērķi un vajadzības.

Tā Sofija Tērnere, kura seriālā „Troņu spēle” („Game of Thrones”) atveido Sansu Stārku (Sansa Stark) intervijā žurnālam „Marie Claire” sacījusi: „Līdz ar sava cilvēka atrašanu nāk miera sajūta. Taču līdz ar tavu karjeru nāk enerģijas pieplūdums.”

Jāpiezīmē, ka visi šie nesen saderinājušies pāri sastāv no diviem pašiem par sevi slaveniem cilvēkiem, kuri ir pieraduši pie sava vārda redzēšanas masu medijos, ar ko parastajiem mirstīgajiem nav jāsaskaras.

image 2
Joe Jonas & Sophie Turner


Šis fakts arī spēj atvieglot bažas par to, ka kāds šīs slavenības vēlas izmantot pats savas slavas gūšanai – raizes, ko Džastins Bībers paudis intervijā žurnālam „Complex”.

„Kad tu kļūsti slavens, tev apkārt ir cilvēki, kuri iedrošinās tevi darīt jebko,” viņš sacījis. „Tu kaut ko izdarīsi, un viņi teiks: „Tas bija satriecoši, Džastin!” Kad tu esi jauns, tu nespēj atšķirt, kurš tevi čakarē.”

Arī Grande, kura gadiem bija fanu mīlule kanālā „Nickelodeon”, pirms pievērsās popmūzikai, ir atklāti stāstījusi par savu „tumšo un vājprātīgo” bērnību un aprakstījusi sevi ar vārdiem „obsesīvi kompulsīva darbaholiķe jau kopš 8 gadu vecuma”.

image 1
Pete Davidson & Ariana Grande


Laulība šiem jaunajiem, bagātajiem un slavenajiem cilvēkiem varētu būt arī stabilitātes un komforta simbols.

Kā jebkurš normāls jaunietis arī viņi pēc profesionālo panākumu gūšanas meklē dzīves partneri. Viņiem tikai tas izdevies daudz ātrāk nekā lielākajam vairumam vienaudžu.

Taču dažiem jauno slavenību pāriem mīlas liesmas var sākt noplakt, pirms vēl ir teikts jāvārds.

Pēc trīs gadu kopa būšanas 2012.gadā Mailija Sairusa (Miley Cyrus) saderinājās ar Liamu Hemsvortu (Liam Hemsworth), kad viņai bija tikai 19, bet viņam 22 gadi. 2013.gada septembrī pāris izšķīrās, bet 2016.gadā atkal sagāja kopā un relatīvi jaunos gados (23 Mailijai, 26 Liamam) savu saderināšanos atjaunoja.

image 4
Liam Hemsworth & Miley Cyrus


Tomēr arī šajos agrajos gados iespējams pamatīgi pieaugt, kā Mailija to atzinusi intervijā radio dīdžejam Hovardam Strenam (Howard Stern).

„Tev ir laiks būt tev pašam. Tev ir iespēja pieaugt,” viņa skaidrojusi. „Man šķiet, ja tu audz, esot līdzās kādam cilvēkam, tu nekad īsti nekļūsti patstāvīgs.”

Tad nu izskatās, ka Holivudas jaunieši dzīvo ar domu, koa filmā „Kad Harijs satika Salliju” („When Harry Met Sally”) sacīja Billija Kristala (Billy Crystal) atveidotais varonis: „Kad tu saproti, ka vēlies ar kādu pavadīt visu atlikušo mūžu, tu vēlies, lai viss atlikušais mūžs sākas pēc iespējas ātrāk.”Gaisā nudien valda mīlestība!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white