Kāpēc Heilija Viljamsa gandrīz pameta mūziku

Publicēšanas datums : 21.04.2017

Ceļā uz savu sapni bieži nākas sadurties ar šķēršļiem, daži no kuriem šķiet tik nepārvarami, ka gribas visam vienkārši atmest ar roku.

Par to savs vārds sakāms ir arī grupas Paramore solistei Heilijai Viljamsai (Hayley Williams), kura savas grupas likstu un konfliktu dēļ nopietni apsvērusi iespēju pamest mūziku pavisam.

image 3
Hayley Williams


2010.gadā Paramore atradās mūzikas kritiķu un klausītāju slavas augstumos, kad grupas ģitārists Džošs Faro (Josh Farro) un viņa brālis – bundzinieks Zaks Faro (Zac Farro) pameta grupu, turklāt publiski paužot savu neapmierinātību ar to, ka rokgrupa esot kļuvusi par „lielas ierakstu kompānijas izstrādātu produktu”, turklāt Heilija esot baudījusi īpašu attieksmi no grupas menedžmenta puses.

image 4
Zac & Josh Farro


Vēl viens nepatikšanu vilnis Paramore piemeklēja pagājušajā gadā, kad grupas bijušais basģitārists Džeremijs Deiviss (Jeremy Davis) , kurš grupu atstāja 2015.gadā, iesūdzēja Heiliju tiesā par autoratlīdzības piedzīšanu, apgalvojot, ka viņš ir palīdzējis sarakstīt daudzas grupas populārākās dziesmas.

image 5
Jeremy Davis


Runājot ar radiostacijas „Beats 1” dīdžeju Zeinu Lovu (Zane Lowe), Heilija ir atklājusi, ka visas šīs ar grupu saistītās nepatikšanas ir gandrīz piespiedušas viņu atteikties no mūzikas.

„Mana sirds jau bija apstājusies, un es domāju, ka, ja nebūtu grupas biedra Teilora Jorka (Taylor York), ar grupu tagad būtu cauri,” viņa teikusi. „Tāda diemžēl ir patiesība. Jā, man viss bija līdz kaklam. Man bija apnicis zaudēt draugus, apnicis pašai sevi apšaubīt un es nodomāju, ka, ja es ar to vispār vairs nenodarbošos, man vairs nebūs, par ko šaubīties. Es redzēju sevi darām kaut ko citu.”

image 2
Hayley Williams


Par laimi kopš tā laika Heilija un Teilors ir salīguši mieru ar Faro brāļiem un no šā gada sākuma Zaks pat ir atgriezies grupā. Heilija pastāstījusi, ka kopsaucēju viņiem izdevies atrast tad, kas viņi nejauši satikuši Džosu kādā kafejnīcā.

„Es un Teilors bijām kafejnīcā un runājām par to, vai paliksim šajā grupā vai nē, kad ieraudzījām Džošu. Tas bija trakums. Es domāju, ka tikai retu reizi dzīvē izdodas pieredzēt pilnu apli vainas izpirkuma, bet parasti tas ir vienatnē ar sevi pašu, taču man bija iespēja šajā mirklī dalīties ar Teiloru.”

image 1
Taylor York & Hayley Williams


Viss labs, kas labi beidzas, vai ne?

Kā jau rakstījām, Paramore jaunais albums pēc četru gadu klusēšanas „After Laughter” iznāks šā gada 12.maijā. Tā pirmais singls „Hard Times” savu debiju piedzīvoja trešdien, 19.aprīlī.

image 6


Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white