Kāpēc Demī Lovato žurnāla „TIME” redaktorus sauc par liekuļiem?

Publicēšanas datums : 07.12.2017

Demī Lovato (Demi Lovato) ir skaļa balss, tik skaļa, ka to nedzirdēt vienkārši nevar.

Trešdien, 6.decembrī žurnāls „TIME” paziņoja, ka par šā Gada cilvēku viņi nosaucot tos, kas „pārtraukuši klusēšanu” („Silence Breakers”). Uz žurnāla vāka redzamas piecas sievietes, ieskaitot aktrisi Ešliju Džadu (Ashley Judd) un dziedātāju Teilori Sviftu (Taylor Swift), kā arī sestās sievietes elkonis, kas pārstāv tos cilvēkus, kuri vēl nav dalījušies ar saviem stāstiem par seksuālu uzmākšanos un vardarbību.

image 3Par šā Gada cilvēka otrās vietas ieguvēju nosaukts ASV prezidents Donalds Tramps (Donald Trump), bet tā kā vismaz 16 sieviešu arī viņu ir apsūdzējušas seksuālos uzbrukumos, šāds žurnāla lēmums izpelnījies asu kritiku.

image 2Nav ilgi jādomā, lai saprastu, ka Lovato bijusi viena no tiem, kuri kritizējuši „TIME” Trampam izrādīto godu.

„Pēdējā gada laikā es esmu pietaupījusi savu viedokli par nepatiku pret konkrētiem cilvēkiem, jo tas tikai vēl vairāk sadala mūsu valsti, tomēr šis ir tā vērts, lai par to runātu. Žurnāl @TIME – esmu ļoti vīlusies jūsu liekulības un necieņas pret sievietēm, kuras rotā jūsu vāku, dēļ. Ja tiec nosaukts par @TIME Gada cilvēku, tam būtu jānozīmē, ka esi paveicis kaut ko pozitīvu vai drosmīgu, KĀ to ir izdarījušas uz vāka attēlotās sievietes,” savā Tvitera kontā ierakstījusi dziesmas „Sorry Not Sorry” izpildītāja.
„Ļoti kaitinoši, ka šis gods tiek izrādīts tikai par ietekmi uz ziņu sižetiem. Žurnāls „TIME” uz sava vāka godina sievietes, kuras ir pārtraukušas klusēšanu par seksuāliem uzbrukumiem, bet par Gada cilvēka otrās vietas ieguvēju nosauc cilvēku, kurš tiek apsūdzēts seksuālos uzbrukumos… Tiešām @TIME? #liekuļi.”Atgādinām, ka pirms neilga laika pati dziedātāja tika iekļauta žurnāla „TIME” visietekmīgāko cilvēku sarakstā.

Vismaz pagaidām neviens „TIME” pārstāvis uz Demī sašutumu Tviterā vēl nav atbildējis.

Tāpat der atcerēties, ka žurnāls „TIME” jau kopš 1927.gada nosauc savu Gada cilvēku, par kuru tiek pasludināts indivīds vai cilvēku grupa, kurš pēc žurnāla redaktoru domām pēdējā gada laikā visvairāk ir ietekmējis ziņu sižetus un notikumus, lai tas būtu labā vai sliktā nozīmē.

image 1
Demi Lovato


Demī Lovato pret žurnālu „TIME”. Kādas ir tavas domas šajā jautājumā?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white