Kanje Vests sarakstījis filozofisku grāmatu

Publicēšanas datums : 16.04.2018

Cilvēks, kurš tic „bezgalīgajai enerģijai”, sarakstījis filozofisku grāmatu.

Tieši tā! 40 gadus vecais reperis Kanje Vests (Kanye West) savu jaunāko aizraušanos atklājis, izdevuma „The Hollywood Reporter” vajadzībām intervējot dizaineri un kuratoru Akselu Vervūrtu (Axel Vervoordt).

image 2
Axel Vervoordt; Kanye West


Grāmatas nosaukums esot „Break the Simulation”, un tajā it kā tiekot apcerēti dažādi laika koncepti.

„Es uzskatu, ka viss laiks ir tikai tagadne,” Vests sacījis intervijas laikā. „Nākotne ir tagad, pagātne ir tagad. Ir tādi cilvēki, kurus tu satiekot saki: „Ak, tu esi no nākotnes.” Tu to sajūti viņu garā. Tie ir cilvēki, kuri tikai uzturas laikā, kas neprot viņus pa īstam novērtēt. Un ir tādi cilvēki, kurus laiks novērtē tieši tagad, un tādi cilvēki kļūst īpaši slaveni vai bēdīgi slaveni. Taču es esmu par pieslēgšanos bezgalīgajai enerģijai kopā ar tiem cilvēkiem un mūziķiem, kuri ir man apkārt.”

image 1
Kanye West


Tieši šīs filozofiskās pārliecības dēļ Vestam esot „diezgan negatīva attieksme pret fotogrāfijām” un to, cik „apsēsti” cilvēki spējot būt ar tām. Reperis sacījis, ka fotogrāfijas cilvēkus izņemot no tagadnes un transportējot vai nu uz pagātni vai nākotni.

„Tās var tikt izmantotas kā dokumentācijas līdzeklis, bet bieži vien tās cilvēkus pārņem,” viņš stāstījis Vervūrtam. „Cilvēki pārāk daudz dzīvo atmiņās. Viņi vienmēr grib klausīties par kaut kā vai kāda vēsturi, kas ir svarīgi, taču es domāju, ka vēsturei tiek piešķirts pārāk liela nozīme.”

Hmmm… diez ko par šo apgalvojumu domā Kima Kardašiana (Kim Kardashian)?

Runājot par Kimu, Vests teicis, ka uz savu sievu skatoties kā uz „mūsdienu Mariju Antuaneti (Marie Antoinette)”.

image 4
Kanye West & Kim Kardashian


„Kāds dizainers man sacīja, ka mana sieva esot gaismas meistare un es esmot laika meistars,” atklājis dziesmas „All of the Lights” izpildītājs. „Tas, kā mēs izmantojam laiku, līdzinās dimanta slīpēšanai. Spēja saglabāt laiku ir vērtīgāka nekā spēja saglabāt dimantu, jo laiks ir pats vērtīgākais mūsu resurss. Tāpēc izmantot kaut ko bezgalīgu, lai atgādinātu mums par laika nozīmi, ir ļoti veiksmīga analoģija.”

Runājot par saviem iedvesmas avotiem, Vests atzinis, ka viņa izglītība nākot no „kaislības pret objektiem, vietām, krāsām un to, kā tās ietekmē tavas sajūtas”.

„Dažreiz tu izglītojies tāpēc, ka kaut kas tevi nopietni uztrauc un tev ir jāizglītojas, lai spētu adekvāti uz to atbildēt,” viņš sacījis.

image 3
Kanye West


Tāpat dziesmas „Amazing” izpildītājs atklājis, ka vēlas izmantot savus panākumus, lai darītu pasaulei labu.

„Mēs radām šīs krosenes, kuras tiek izpārdotas, un sakām: „Ak, šis iz zīmols Nr.1,” viņš stāstījis. „Es vairs nevēlos būt Nr.1, es vēlos būt ūdens. Es vēlos ciešāk sadarboties ar UNICEF vai kādu citu organizāciju, lai varu izmantot savā rīcībā esošo informāciju, lai palīdzētu pēc iespējas vairāk cilvēkiem, ne tikai, lai pulētu sava zīmola slavu.”

Papildus šīm dziļajām tēmām Kanje runājis arī par to, kā viņam patīk pavadīt savu brīvo laiku.

image 5
Kanye West ar ģimeni


Kā izrādās, reperim patīkot skatīties olimpiskās spēles un dokumentālās filmas, bet „parasto televīziju” viņš diez ko daudz neskatoties. Interesanta attieksme no kāda, kurš ir precējies ar televīzijas realitātes šovu zvaigzni, puses!

Visu, par ko Kanje aprunājies ar Akselu, vari izlasīt šeit.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white