Kamillas Kabeijo solo albumā nebūs daudz sadarbību

Publicēšanas datums : 07.12.2017

Pēc pieciem “sadarbības” gadiem ar apvienību Fifth Harmony Kamilla Kabeijo (Camila Cabello) ir nolēmusi savu pirmo solo albumu nepārbāzt ar sadarbībām. 

Tikai vienu dienu pēc sava gaidāmā solo debijas albuma izziņošanas, Kamilla Kabeijo paviesojās amerikāņu radiostacijas SiriusXM studijā. Tur viņa apsprieda savas karjeras un dzīves jauno nodaļu. 

“Tas ir Ziemassvētku brīnums!” Kabeijo pajokoja, kad radio šova vadītāji paziņoja, ka dziedātājas albums klausītāju vērtējumā nonāks jau 12. janvārī. 

A post shared by camila (@camila_cabello) on

 

Lai gan viņa paturēja noslēpumā, ar kuri tieši ir tie daži laimīgie mākslinieki, kas būs dzirdami viņas gaidāmajā albumā, viņa piekodināja, ka to nav daudz. Dziedātāja izteicās, ka nevēloties pārbāzt savu pirmo solo albumu ar sadarbībām, ņemot vērā, ka viņa esot sadarbojusies pēdējos piecus gadus kā grupas Fifth Harmony dalībniece. Šis komentārs jau atkal rada aizdomas, ka meiteņu starpā labu laiku valdījušas nesaskaņas, kuras, ļoti ticams, tā arī līdz galam nav atrisinātas. 

Tomēr “Havana” dziedātāja minēja, kuri būtu viņas sapņu sadarbības partneri. “Es dievinātu iespēju sadarboties ar Kendriku Lamāru (Kendrick Lamar),” teica dziedātāja piebilstot, “The 1975. Es nezinu, vai jūs viņus ziniet. Jā, viņi ir superīgi.”

Visbeidzot, runājot par spiedienu uzsākt solo karjeru, Kabeijo apgalvo, ka pats svarīgākais ir neļaut citu cilvēku viedoklim ietekmēt sevi. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white