Kamila Kabelo sadarbībā ar Marku Ronsonu izdod kopīgu dziesmu

Publicēšanas datums : 30.05.2019

Amerikāņu dīdžejs un dziesmu autors Marks Ronsons (Mark Ronson) ir salicis spēkus ar kubiešu izcelsmes dziedātāju Kamilu Kabelo (Camila Cabello), lai izdotu savu jaunāko dziesmu “Find U Again”. 

Ronsons intervijā dīdžejam Zeinam Lovam (Zane Lowe) atzina, ka dziesma tika uzrakstīta, izmantojot Kevina Pārkera (Kevin Parker) melodiju. “Melodija vienkārši man pielipa un kad Kamilla nodziedāja pirmo pantu mēs sapratām, ka neviens nedziedāja tā kā mēs to bijām iedomājušies, izņemot viņu”, stāsta Ronsons, “Es viņai uzrakstīju, paskaidrojot dziesmas konceptu. Kad viņa ieradās pirmajā darba dienā, es tiešām domāju, ka mēs studijā nosēdēsim visu dienu, cenšoties sacerēt dziesmu, taču Kamilla ieradās ar vārdiem - “Es kaut ko izdomāju pagājušajā naktī” un vienkārši sāka dziedāt. Viss bija perfekti.”

“Find U Again” ir singls no drīz iznākošā piektā Marka Ronsona albuma “Late Night Feelings”, kas klausītājiem kļūs pieejams 21. jūnijā. 

Savukārt Kamila Kabelo tika manīta ierakstu studijā kopā ar dīdžeju “Diplo”, tomēr pagaidām nav zināms pie kādas jaunas dziesmas strādā abi mūziķi.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white