Kamila Kabeijo satricina mūzikas pasauli ar diviem izdotajiem singliem

Publicēšanas datums : 06.09.2019

Pēc veiksmīgā hīta “Senorita” izdošanas kopā ar Šonu Mendesu (Shawn Mendes), Kamila Kabeijo (Camila Cabello) ir atgriezusies ar diviem jauniem singliem - “Shameless” un “Liar”. Jaunie skaņdarbi ietilps mūziķes otrajā albumā, kam piešķirts nosaukums “Romance”, kura izdošanas datums pagaidām nav zināms. 

“Šīs divas dziesmas būtībā ir mans dzīves stāsts pēdējo gadu laikā un stāsti, ko es esmu uzkrājusi. Es ilgu laiku zināju, ka albumam vēlos dot nosaukumu “Romance”, jo šie stāsti ir par iemīlēšanos”, preses relīzē atzīst izpildītāja. 

Līdztekus abiem singliem, mūziķe publiskoja arī ieraksta “Shameless” videoklipu, pie kura režijas strādāja Henrijs Šolfilds (Henry Scholfield). Video redzams, kā mūziķe izsūdz savus grēkus baznīcā, metas deju solī kopā ar vairākām līdzīgām dejotajām, bēg no kāda tukšās pilsētas ielās, kā arī atrodas vīrieša apskāvienos, kas pavisam noteikti atgādina Šonu Mendesu. 

Kabeijo otrais albums sekos 2018. gada debijas platei “Camila”, kas ieņēma augstas pozīcijas vairākās Eiropas valstīs, to starp Lielbritānijā ierindojoties otrajā vietā, savukārt otrpus okeānam “Billboard 200” topā stabili ieņemot zelta pjedestālu. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white