Kamila Kabeijo piepilda savu sapni par uzstāšanos Centrālparkā

Publicēšanas datums : 23.07.2018

Popzvaigzne Kamila Kabeijo (Camila Cabello) piektdien, 20.jūlijā ir piepildījusi vienu no saviem senlolotajiem sapņiem, uzstājoties Ņujorkas Centrālparkā.

Kādreizējā meiteņu grupas Fifth Harmony dalībniece bijusi galvenā māksliniece televīzijas raidījuma „Good Morning America” jaunākajā koncertsēriju izlaidumā un dāvājusi faniem vairāku savu dziesmu, ieskaitot hita „Havana” izpildījumu.

image 1
Camila Cabello


Tāpat Kamila, sēžot uz paceļamas platformas pie grandiozām klavierēm, izpildījusi dziesmu „Consequences”, paceļoties augstu pāri skatītāju galvām. Viņa atklājusi, ka šāda uzstāšanās jau sen bijusi viņas nepiepildīto vēlmju sarakstā.

„Es esmu tāda kā apsēsta ar Ņujorku…,” viņa sajūsmināti stāstījusi. „Pašlaik mana mīļākā dziesma no mana albuma ir „Consequences”, un uzstāties ar to šeit, Centrālparkā bija mans sapnis, tāpēc liels jums paldies, ka esat ļāvuši tam piepildīties!”

image 2
Camila Cabello


Dziedātāja atzinusies, ka pamatīgi uztraukusies, vai spēs šo dziesmu pienācīgi izpildīt: „Šī ir pirmā reize, kad izpildu šo dziesmu televīzijā, tāpēc šis aspekts bija biedējošāks, nekā atrašanās tādā augstumā,” viņa atklājusi.

Kopš savas uzstāšanās Kamila ir ņēmusi talkā sociālos medijus, lai faniem paustu savu pateicību par to, ka viņi ieradušies uz pasākumu, kas noticis tik agri no rīta.


„MILZĪGS jums paldies, ka šodien atnācāt,” Kamila pierakstījusi pie bildes, kurā redzama uz paceļamās platformas. „Milzīgs jums paldies, ka aizņēmāt vietas jau vakar, tik agri cēlāties un atnesāt sev līdzi plakātus – jūs nomierināt manus nervus un liekat man smaidīt. Paldies.”

and i lost so much more than my senses.... loving you had consequences #CamilaOnGMA

A post shared by camila (@camila_cabello) on


Agrais rīta pasākums, kurā piedalījās zvaigzne, bija tikai pirmais no tiem, kurā viņai bija piektdien jāpiedalās. Tāpat Kamila kā iesildītāja uzstājās arī todien notiekošajā Teilores Sviftas (Taylor Swift) „Reputation” tūres koncertā.

image 3
Camila Cabello


Visas trīs lēdijas, ieskaitot otru Teilores iesildītāju Čārliju XCX (Charli XCX), visu nedēļas nogali uzstājās Ņūdžersijā, un Kamila ir pateicīga par iespēju koncertēt kopā ar tik atbalstošām māksliniecēm.

„Tūrei piemīt lieliska enerģija, kaut vai tikai, lai redzētu visas šīs lieliskās sieviešu kārtas mākslinieces…,” viņa sacījusi.

image 4
Camila Cabello, Taylor Swift & Charli XCX


„Godīgi sakot, Teilore un Čārlija ir vienas no vismīļākajām meitenēm, kādas es šajā industrijā jebkad esmu satikusi, vienkārši ļoti patiesas un atbalstošas, tāpēc arī tūrei piemīt tik lieliska enerģija. Un tas ir ļoti svarīgi, jo, atrodoties koncertturnejā, jūs kādus sešus mēnešus burtiski dzīvojat kopā, tāpēc ir būtiski, lai tie būtu lieliski cilvēki, un viņas abas ir tiešām, tiešām lieliskas… Man ir ļoti paveicies.”

Vairāk par Teilores Sviftas un pārējo meiteņu piedzīvoto Ņūdžersijā, lasi šeit.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white