Kamila Kabeijo paziņojusi sava albuma izdošanas datumu

Publicēšanas datums : 14.11.2019

Slavenā dziedātāja nelika ilgi gaidīt ar sava nākamā albuma iznākšanas datuma paziņošanu. Trešdien mūziķe sociālo mediju profilos izstāstījusi vairāk gan par plates izdošanu, gan paziņojusi par Ziemeļamerikas tūri.


Kamila (Camila Cabello) saviļņotā ziņojumā atzinusi, ka klausītāji spēs baudīt jauno albumu jau 6. decembrī, savukārt šo piektdien ir gaidāms jauns singls. “Es nevaru noticēt, ka tas notiek. Es vienkārši vēlējos, lai šis albums līdzinātos mīlestības sajūtām. Diezgan nereāla lieta, ko paveikt, bet es varu sacīt, ka es atdevos tam, cik es varēju. Es nebiju dzīvojusi dzīvi tik ļoti, kā šī albuma sarakstīšanas laikā. Tas bija nekārtīgs un skaists, un neaizmirstams un tik dažreiz sāpīgs, ka es vēlējos aizmirst, cik tas bija satraucošs. Tas bija mans un tagad tas ir jūsu. Es ceru, ka jūs to mīlēsiet tikpat, cik es mīlēju to izdzīvot. Šo piektdien iznāk jauna dziesma līdz ar albuma iepriekšpārdošanu. Skaņdarbs “Living proof” ir mans mīļākais šajā albumā”, pastāstījusi dziedātāja.


Līdz ar jauno informāciju par gaidāmo albumu, dziedātāja iepriecināja visus Ziemeļamerikas fanus, pastāstot par gaidāmo koncertu tūri. “Tas būs burvīgi. Es nevaru sagaidīt”, atzina izpildītāja. Mūziķe savu tūri uzsāks nākamā gada jūlija izskaņā Vankūverā, savukārt tā noslēgsies 26. septembrī Majami.

View this post on Instagram

I can’t believe this is happening. Romance. December 6. I just wanted this album to sound like what falling in love feels like, pretty impossible thing to do but I can say I gave it all I had. I’ve never lived as much life as I did writing this album. It was messy, and beautiful, unforgettable and at times so painful I wish I could forget, it was excruciatingly consuming and impossible not to get lost in, it was mine... and now it’s yours. I hope you love it as much as I’ve loved living it. You can preorder the album this Friday and there’s a new song Living proof that comes out with the pre order this Friday one of the first and one of my favorite songs I wrote for the album. WHOAH. Overwhelmed. OH MY GOD AND A TOUR!!!!! North America, verified fan sign ups for #TheRomanceTour are happening right now!! It’s gonna be magic, I can’t wait More dates to come #RomanceIsComing

A post shared by camila (@camila_cabello) on

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

 

Mākslinieki: Camila Cabello

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white