Kamila Kabeijo pastāsta par savu īpašo saikni ar Teilori Sviftu

Publicēšanas datums : 27.07.2018

Kamila Kabeijo (Camila Cabello) pastāstījusi par savām attiecībām ar Teilori Sviftu (Taylor Swift).

21 gadu vecā dziedātāja, kura pašlaik kā iesildītāja piedalās savas labākās draudzenes koncertturnejā, šonedēļ, piedaloties Camila Cabello x L'Oréal Paris Havana Collection pasākumā Losandželosā, pastāstījusi par īpašajām saitēm, kas vieno abas meitenes.

image 3
Camila Cabello


„Man šķiet, ka daudzējādā ziņā mēs esam viena un tā pati persona, īpaši ja runājam par mīlestību un attiecībām, puišiem, mūziku,” Kabeijo atklājusi izklaids kanāla „E! News” korespondentei Zuri Holai (Zuri Hall). „Es jau biju milzīga Teilores Sviftas fane, pirms vispār biju viņu satikusi, un, manuprāt, tas ir tāpēc, ka mums abām piemīt šī bezcerīgo romantiķu stīga, vai saprotat? Mums abām patīk runāt par mīlestību un attiecībām… man šķiet, ka tas ir ļoti jautri.”

image 1
Camila Cabello & Taylor Swift


Kādas tad ir sajūtas, pievienojoties savai draudzenei viņas „Reputation” stadionu tūrē?

„Tas ir bijis ļoti jautri,” savās emocijās dalījusies Kabeijo. „Man ir tāda sajūta, ka mums kopā vajadzētu pavadīt vēl vairāk laika, jo pa vidu viņas tūrei es esmu uzstājusies pati savā tūrē, tāpēc bieži vien, kad mēs tiekamies, es esmu mazliet miegaina.”

image 2
Taylor Swift & Camila Cabello


Taču dziesmas „Havana” izpildītāja vienmēr atrodot laiku, lai piestātu Sviftas ģērbtuvē un viņas abas varētu dalīties savas dzīves detaļās.

Izskatās, ka kopīgais darbs ir sākums vēl vienai skaistai draudzībai!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white