Kalvins Heriss skaidro, kāpēc jau gadiem nav piedalījies nozīmīgos festivālos

Publicēšanas datums : 13.02.2018

Kā jau ierasts, radio stacijas Beats 1 dīdžejs Zeins Lovs (Zane Lowe) atkal aprunājies ar kādu pazīstamu mūziķi.

Šoreiz tas bijis skotu dīdžejs un producents Kalvins Heriss (Calvin Harris), ar kuru Zeins apspriedis tādus jautājumus kā mīlestību pret deju mūziku, ilgstošo uzstāšanos Lasvegasā, nominācijas balvām un mīlestību pret darbu mūzikas ierakstu studijā.

image 1
Calvin Harris & Zane Lowe


Ko Kalvins atbildējis uz Zeina jautājumiem, vari izlasīt zemāk.


Par jaunas mūzikas klajā laišanu šogad, mīlestību pret deju mūziku un EDM kritiku:


image 3


„Es laidīšu klajā vairāk jaunas mūzikas, kā arī pieturēšos pie „viena dziesma vienā reizē” taktikas. Visas dziesmas būs balstītas deju mūzikā, jo es atkal to mīlu… Būtībā, kad es gatavoju savu „Funk Wav Bounces Vol. 1” albumu, es veselu gadu biju paņēmis pārtraukumu no deju mūzikas. Man šķita, ka tā man vairs nepatīk… Un tad es teicu: „Paga, paga, paga!”
Būtībā daudzi no labākajiem pasaules producentiem ir EDM producenti, pat ja viņiem brūk virsū pilnīgi visi – kritiķi un foršās mūzikas mīļotāji. Es atvainojos, bet daži no pasaules labākajiem producentiem ir EDM producenti, un daži no labākajiem producentiem ir nīderlandieši.”


Par savu ilgstošo uzstāšanos Lasvegasā tā vietā, lai uzstātos mūzikas festivālos:


image 4


„Visa tā būšana beigās palika mazliet bezpersoniska, tu tur stāvi pa vidu salūtam un visām tām lietām, bet tev ne ar vienu neizveidojas kontakts. Un tieši tāpēc man šobrīd tik ļoti patīk uzstāties Lasvegasā, jo es varu vērot cilvēku sejas un redzēt, kā viņi izbauda vakaru. Tajos lielajos festivālu šovos es piedalījos tikai naudas dēļ, un nauda, kā zināms, ir visa ļaunuma sakne.”


Par priekšrokas došanu darbam studijā, nevis uzstāšanos festivālos:


image 5
Calvin Harris


„Es vēlos pavadīt kādu laiku studijā, un tā tas ir bijis jau pēdējos pāris gadus. Vienā (festivālā) gandrīz jau piedalījos, bet to vēl neizsludināju, jo tāds es esmu. Un arī tāpēc, ka es vienkārši varētu sagribēt atgriezties studijā.”


Par tikšanu nominētam balvām, bet to neiegūšanu:


image 2
Calvin Harris


„Es priecājos atrasties nominantu sarakstā. Saprotiet mani pareizi, tas ir stulbi. Tas ir bezjēdzīgi. Taču es nevēlos pārāk izklausīties pēc puiša no Losandželosas. Manuprāt, kad es to darīju, visumā ar mani kaut kas notika. Īpaši tas attiecas uz to „Grammy” lietu, jo esmu pārliecināts, ka DJ Khaled neiebildīs, ja izstāstīšu, ka to dziesmu, ko viņš albumā izpildīja kopā ar Džeremaiju (Jeremih), es viņam būtībā aizsūtīju telefonā, bet, ja es to nebūtu izdarījis, es netiktu nominēts kā producents, jo, lai tiktu pie „Grammy” nominācijas, tev ir jābūt strādājušam pie vismaz diviem albumiem.”


Par reperi un producentu Partynextdoor, kurš piedalās viņa jaunākajā singlā „Nuh Ready Nuh Ready”:


image 6
Calvin Harris; Partynextdoor


„Pāris gadus es viņu uzskatīju par ģēniju. Lieta tāda, ka pašlaik es to izjūtu vairāk nekā jebkad, ka, ja tu pats sevi nepozicionē kā ģēniju, neviens cits tevi par ģēniju nesauks. Un tāpēc, ka viņš pret apkārtējo pasauli ir ļoti rezervēts un it kā neaizskarams, tu pat īsti nezini, kas viņš tāds ir, kāds viņš ir. Tu tikai redzi attēlu, dzirdi viņa balsi un viņa dziesmu rakstīšanas manieri, un tas ir burvīgi, bet tu nezini, par ko tas viss īsti ir.”


Par neizmatotajām Partynextdoor iespējām/iepriekšējam līdzīgu albumu neveidošanu:


image 7
Calvin Harris


„Arī strādājot ar viņu kopā, es neesmu viņu labāk izpratis. Es tikai zinu, ka viņa rakstīšanas talants, balss un izpildījums ir viens no labākajiem pasaulē. Es ar viņu strādāju pie sava iepriekšējā albuma un zināju, ka izmantoju viņu pārāk maz, un par to jutos nokaunējies un neērti. Viņš vienā dziesmā iedziedāja pāreju, un es nodomāju: Paklau, ja vien vari, tev ir jādara vairāk.” Tāpēc es tā arī izdarīju. Taču es zināju arī, ka vairāk fanka ierakstus nevēlos veidot, jo esmu to jau darījis un paveicis labāko, uz ko biju spējīgs.”

Tad nu rādi, uz ko esi spējīgs deju mūzikā, Kalvin!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white