Kailija Minoga nosvinējusi savu 50.jubileju

Publicēšanas datums : 29.05.2018

Neticami, bet fakts – Kailijai Minogai (Kylie Minogue) jau 50!

Savu 50.dzimšanas dienu, kas bija vakar, 28.maijā, austrāliešu dziedātāja un aktrise ar saviem bijušajiem seriāla „Kaimiņi” („Neighbours”) kolēģiem Džeisonu Donovanu (Jason Donovan) un Gaju Pīrsu (Guy Pearce) zvaigžņu pārpildītā ballītē Londonā nosvinējusi jau svētdien, 27.maijā.

image 1
Guy Pearce, Jason Donovan & Kylie Minogue


Abas minētās zvaigznes, kuras par tādām sāka tikt sauktas pēc piedalīšanās 80.gadu austrāliešu „ziepju operā”, atradušās Lielbritānijas galvaspilsētas luksusa viesnīcā „Chiltern Firehouse” notiekoša pasākuma viesu saraksta augšgalā.

Starp citiem lūgtajiem viesiem vīdējis kādreizējās grupas Spice Girls dalībnieces Melas C (Melanie C), nupat Latviju apciemojušā dziedātāja un dziesmu autora Džeimsa Blanta (James Blunt), rokeres Krisijas Hindas (Chrissie Hynde) un televīzijas talantu šova „Britain’s Got Talent” tiesnešu Amandas Holdenas (Amanda Holden) un Deivida Valiamsa (David Walliams) vārds.

image 2
James Blunt


Kailija, kura savu īpašo jubileju kopā ar viesiem atzīmējusi dienu pirms oficiālās dzimšanas dienas, to nosvinējusi arī ar savas bildes, kurā viņa redzama kaila, ar ģitāru rokā, publicēšanu Instagramā.

Savu atklāto foto dziedātāja komentējusi ar vārdiem: „Un tā sākas jauna desmitgade. Cik ļoti pateicīga es esmu par visām iespējām, ko dzīve man ir dāvājusi. 50….. aiziet!”Jāsaka, ka svētdien notikušajā ballītē nav tikusi manīta Kailijas māsa Danija (Dannii Minogue), taču viņa savu mīlestību pret vecāko māsu paudusi pati savā Instagram publikācijā, kurā rakstījusi, ka lepojas ar to, ka ir Kailijas māsa, un piebildusi: „Ikviens šo īpašo dzimšanas dienu svin kopā ar tevi.”Austrāliešu popa karaliene laika atskaiti līdz savai 50.jubilejai bija sākusi ar sev svarīgu fotogrāfiju, kurās atspoguļota viņas dzīve un karjera, publicēšanu sociālajos medijos, ieskaitot bērnības bildes, žurnālu vāku foto un savas fotogrāfijas no laika, kad Minoga atkopās no cīņas ar krūts vēzi.
Yeah... busy! #KylieGoldenYears

A post shared by Kylie Minogue (@kylieminogue) onKailija, kurai nejaukā slimība tika diagnosticēta 2005.gadā, paudusi lūgumu faniem, ja tie vēlas viņai dzimšanas dienā kaut ko uzdāvināt, ziedot naudu Lielbritānijas labdarības organizācijai Breast Cancer Care.

„Šī desmitgade atnesusi arī izaicinājumu krūts vēža veidolā. Ar ģimenes, draugu, mediķu un, protams, visu jūsu palīdzību mums ir izdevies to uzveikt,” viņa atcerējusies.Daudz, daudz laimes, veselības un mūzikas Kailijai dzimšanas dienā novēlam arī mēs!

image 3

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white