Kailija Minoga gatavojas cīņai par čārta virsotni ar Little Mix

Publicēšanas datums : 14.10.2020

Gada izskaņa mūzikas pasaulē vienmēr nes aiz sevis ražīgus muzikālos projektus, kas savukārt noved līdz cīņām par čārtu virsotnēm. Par izņēmumu nekļuva arī šis gads. Angļu meiteņu grupa “Little Mix” un pasaules mēroga zvaigzne Kailija Minoga (Kylie Minogue) gatavi laist klajā savus jaunos albumus vienā un tajā pašā dienā. 

Austrāliešu dziedātāja sestajā novembrī laidīs klajā savu 15. studijas plati “Disco”, turpretī no četrām meitenēm sastāvošā grupa klausītājiem nogādās sesto albumu “Confetti”. Par tuvojošos notikumu Minoga sniedza nelielu komentāru medijam “Music Week”. “Tev vienmēr ir jāstājas kādam pretī. Jebkurš var izdot kādu skaņdarbu jebkurā laikā un tad tev pēkšņi ir konkurence, par kuru tu vispār nebiji iedomājies,” stāsta mūziķe. Tāpat dziedātājai piebiedrojās ierakstu kompānijas “BMG” mārketinga viceprezidente Džema Hemonda, piebilstot, ka veselīga konkurence vienmēr ir svarīga. 

Iepriekšējo albumu “Golden” Minoga laida klajā 2018. gada aprīlī. Toreiz tas bez problēmām ierindojās Lielbritānijas topa pirmajā pozīcijā. Savukārt albums “LM5”, ko pirms tam laida klajā grupas “Little Mix” divus gadus atpakaļ britu klausītāko albumu sarakstā ieņēma trešo vietu.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white