Kailija Minoga atzīst, ka publiska šķiršanās ir viena sasodīti sarežģīta lieta

Publicēšanas datums : 26.03.2018

Austrāliešu dziedātāja Kailija Minoga (Kylie Minogue) atzinusi, ka publiska šķiršanās ir ļoti sarežģīta padarīšana.

Kā zināms, dziesmas „Into the Blue” izpildītāja vēl pagājušajā gadā bija saderinājusies ar britu aktieri Džošua Sasē (Joshua Sasse), bet februārī abi nolēma iet katrs savu ceļu. Tagad Kailija atzinusi, ka publikas ieinteresētība viņas privātajā dzīvē likusi mūziķei apšaubīt, vai vispār ir vērts iesaistīties jaunās attiecībās.

image 6
Kylie Minogue & Joshua Sasse


„Tas ir tik ļoti nomācoši!” dziedātāja paziņojusi intervijā britu žurnālam „OK!”. „Un, ja vēl šīs attiecības norisinās sabiedrības acu priekšā, tu kādā brīdī sāc domāt, vai tiešām es esmu gatava iet tam visam cauri vēlreiz? Es gan nešaubos, ka tieši tā arī darīšu.”

image 7
Jason Donovan & Kylie Minogue


„Manuprāt, mums patiktos domāt, ka mēs gandrīz visu attiecību jomā esam jau sapratuši, bet mēs tomēr esam sarežģītas būtnes,” dziesmas „Spinning Around” izpildītāja turpinājusi „Lai izdotos attiecības ar otru tik pat sarežģītu būtni, ir vērtīgi saprast, ka viegli tas nebūs.”

image 3
Kylie Minogue & Michael Hutchence


Jāpiebilst, ka Kailijai savulaik ir bijušas attiecības ar tādiem pazīstamiem vīriešiem kā franču aktieri Olivjē Martinesu (Olivier Martinez), spāņu modeli Andresu Velenkoso (Andres Velencoso), kādreizējo seriāla „Kaimiņi” („Neighbours”) kolēģi Džeisonu Donovanu (Jason Donovan) un grupas INXS līderi Maiklu Hačensu (Michael Hutchence).

image 5
Kylie Minogue & Olivier Martinez


Lai arī pašlaik Kailijas dzīvi neviens īpašs vīrietis nerotā, viņa tādēļ neesot zaudējusi savu skatījumu uz mīlestību.

„Tas ir labākais, kas var būt!” viņa smaidījusi. „Tā pirmā iemīlēšanās sajūta, tā ir pati labākā. Es zinu, ka cilvēkiem patīk mani uzskatīt par nelielu neveiksminieci šajā dzīves jomā, bet varbūt liktenis gluži vienkārši vēl nav man dāvājis tikšanos ar to īsto un vienīgo.”

image 4
Andres Velencoso & Kylie Minogue


Atgādinām, ka popzvaigzne pašlaik gatavojas laist klajā savu jaunāko albumu „Golden”, kas iznāks 6.aprīlī.

image 2Pēc tam zvaigzne varēs sākt godam atzīmēt savu 50.jubileju, kas pienāks 28.maijā. Un, lai arī Kailija apgalvojusi, ka viņa neesot īpaši liela ballīšu piekritēja, šogad viņa šajā sakarā varētu pieļaut izņēmumu.

„Tas man tiešām nav raksturīgi. Es parasti nerīkoju lielas ballītes. Es nevēlos visu to burzmu, kas apvij ballīšu organizēšanu, bet domāju, ka šogad es tādu gan sarīkošu,” viņa apstiprinājusi.

image 1
Kylie Minogue


Ņemot vērā visas Minogas pašas radītās ballīšu dziesmas, tā noteikti būs viena varen jestra ballīte!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white