Kailija Minoga atkal ir iemīlējusies

Publicēšanas datums : 12.06.2018

Kailija Minoga (Kylie Minogue) esot publicējusi foto, kurā viņa skūpsta savu jauno draugu Polu Solomonsu (Paul Solomons) it kā tāpēc, ka vēlējusies, lai visa pasaule zina, ka viņa atkal ir iemīlējusies.

Mazā auguma dziedātāja un žurnāla „GQ” administrators satiekoties jau kopš šā gada aprīļa un par oficiālu pāri Instagramā kļuva pagājušajā mēnesī, kad dziesmas „I Should Be So Lucky” izpildītāja svinēja savu 50.dzimšanas dienu.

Savā šīs sociālās platformas kontā Minoga augšupielādējusi polaroīda fotogrāfiju, kurā abi redzami tieši pirms skūpsta.

image 6
Paul Solomons & Kylie Minogue


„Kailija ar kopīgu draugu palīdzību iepazinās ar Polu februārī, un viņi ļoti ātri viens otrā iemīlējās – viņa ir pat atzinusi, ka ir viņā bezprātīgi iemīlējusies tikai nedēļu pēc abu pirmās tikšanās,” kāds zinātājs pastāstījis britu žurnālam „Closer”. „Viņa bija ļoti priecīga un publicēja šo bildi ar skūpstu, lai pierādītu pasaulei, ka pēc tam, kad tik stipri tika sāpināta, nu atkal jūtas laimīga.”

image 5
Paul Solomons; Kylie Minogue


Kamēr tiek ziņots, ka blondās zvaigznes, kura 2017.gada februārī izšķīrās no 30 gadus vecā līgavaiņa Džošuas Sasē (Joshua Sasse), draugi un ģimene par viņu ļoti priecājoties, viņi arī aicinot Kailiju nemesties pa kaklu, pa galvu nopietnās attiecībās un esot devuši padomu viņai attīstīt šīs romantiskās attiecības palēnām.

image 1
Kylie Minogue


„Viņi ir ieteikuši viņai koncentrēties uz šo attiecību attīstīšanu un vienkārši izbaudīt šo medusmēneša periodu,” piebildis ziņotājs. „Viņi zina, ka Kailija ir aizrāvusies, bet tāpat ir uztraukušies, ka dziedātājai nav zināma Pola attiecību vēsture, un viņi tikai vēlas, lai šoreiz Kailija tur savas acis plaši vaļā.”

image 2
Kylie Minogue


Taču dziesmas „Dancing’ izpildītāja, kuras bijušo mīļoto vīriešu vidū ir aktieris Olivjē Martiness (Olivier Martinez) un modelis Andress Velenkoso (Andres Velencoso), acīmredzot jau runājot par savu nākotni kopā ar Polu un kaismīgi apgalvojot, ka šoreiz viņas mīlas dzīve esot citāda.

image 4
Kylie Minogue & Olivier Martinez


„Kailijai ir sajūta, ka šobrīd viņai būtu jābūt jau īstai attiecību ekspertei, ņemot vērā, cik daudz kam viņa gadu gaitā ir gājusi cauri. Viņa saka, ka atsakoties zaudēt cerību, ka reiz tomēr atradīs savu princi,” sacījis ziņu sniedzējs.

„Viņa novērtē to, ka draugi pierāda savas rūpes par viņu, aicinot būt piesardzīgai, taču uzstāj, ka viņai ir jāseko savai sirdij, un cer, ka šoreiz viņa beidzot patiešām ir atradusi savu dvēseles radinieku.”

image 3
Kylie Minogue


Mēs te to arī no sirds novēlam, Kailij!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white