Kādus LV mūziķus šogad dzirdēsim HOLI festivālā?

Publicēšanas datums : 28.05.2024

Ilgi gaidītais šīs vasaras krāsainākais pasākums – «Holi Music Festival» – notiks 8.jūnijā ikoniskajā Wondersalā industriālajā Andrejostas rajonā. Kā sola pasākuma rīkotāji, festivāls būs spilgti svētki, apvienojot tradicionālo «Holi» prieku ar mūsdienīgu muzikālu ekstravaganci. Aktivitāšu sākums – plkst.15.00

«Neaizmirstamas atmiņas veidosim uz divām skatuvēm: uz galvenās skatuves uzstāsies šā brīža aktuālākie Latvijas mūziķi: grupa «Carnival Youth», Grēta, Patrisha, Prusax un arī skatītāju iemīļotā dziedātāja un šova «X faktors» uzvarētāja Emilija Bērziņa, kurai šis būs viņas pirmais lielais koncerts! Savukārt uz elektroniskās mūzikas skatuves par nebeidzamiem deju ritmiem parūpēsies labākie Latvijas elektroniskās mūzikas DJ.»

Emilija ir mūziķe un dziesmu autore, kuru plašāka auditorija iepazina 2023.gadā, pateicoties dalībai TV šovā «X Faktors». Pēc uzvaras šovā dziedātāja izdeva savu debijas singlu «Sirds pelnos», kurš vairāku nedēļu garumā turējās Latvijas klausītāko dziesmu topos gan straumēšanas vietnēs, gan arī radio. Dziedātājas otrais singls «Noticēt sev» klajā nāca šā gada pavasarī, un arī tas jau veiksmīgi iekļuvis Latvijas radio un straumēšanas topu augšgalā. Emilijas unikālā balss un personīgais dziesmu izpildīšanas veids ir iekarojis daudzu sirdis, un viņa turpina strādāt pie jaunām dziesmām, lai jau šovasar iepriecinātu savus klausītājus.

 

«Holi Music Festival ir brīnišķīgi iekļaujošs pasākums, kas uzņem visu vecumu indivīdus un ģimenes. »Ar īpašām zonām bērniem, saistošām aktivitātēm pusaudžiem un daudzveidīgu muzikālu un māksliniecisku pieredzi pieaugušajiem, tas sola jautru dienu ikvienam. Neatkarīgi no tā, vai esat ģimene, kas meklē neaizmirstamu dienu, vai jaunieši, kuri vēlas iztrakoties pie lieliskas mūzikas un iegrimt putu ballītē, 2024. gada festivāls ir ideāls galamērķis visiem!» uzsver festivāla organizatori un atgādina, ka šogad būs sarūpētas dažādas aktivitātes visu vecumu apmeklētājiem; tāpat būs padomāts par ēdieniem un dzērieniem: cukurvate, burbuļtēja, saldējums un citi gardumi garantēti!

 

«Tāpēc nepalaidiet garām iespēju piedalīties šajos unikālajos dzīves, mūzikas un krāsu svētkos 2024.gada «Holi» mūzikas festivālā. Pievienojieties mums, lai radītu atmiņas, kas paliks mūža garumā. Uz tikšanos Wondersala, kur viss ir iespējams!» aicina pasākuma organizatori.

Biļetes uz pasākumu var iegādāties festivāla mājaslapā holimusicfestival.com

Izmanto īpašo Eiropas Hitu Radio atlaižu kodu un saņem biļeti uz festivālu ar 30% atlaidi! Atlaižu kods: EHR

Kods jāievada pie biļešu iegādes mājaslapā.

Informācija par festivālu un biļešu iegādi pieejama festivāla mājaslapā: www.holimusicfestival.com, kā arī sociālajā tīklā «Instagram».

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white