Kad Harijs satika Olīviju...

Publicēšanas datums : 07.01.2021

Jaunais gads vēl tikko sācies, bet izklaides industrijā jau piedzimis jauns pārītis.

Pagājušajā nedēļā, piedaloties draugu kāzās, rokās saķērušies pieķerti mūziķis Harijs Stailzs (Harry Styles) un aktrise Olīvija Vailda (Olivia Wilde). Ņemot vērā, ka abi nupat kopā strādājuši pie filmas “Mīļais, neuztraucies” (“Don’t Worry Darling”), kurā Harijam uzticēta loma, bet Olīvija gan spēlē, gan tur režisora grožus, ārvalstu mediji ir pilnīgi pārliecināti, ka abus skaistuļus vieno romantiskas jūtas.

“Viņi abi piedalījās kāzās Montesito, Kalifornijā,” pastāstījis kāds ziņu avots. “Viņi izrādīja savas jūtas, turējās rokās un izskatījās ļoti laimīgi. Viņi satiekas jau pāris nedēļu.”

Jāatzīst gan, ka ne mūziķa, ne aktrises oficiālie pārstāvji šo baumu patiesumu nav apstiprinājuši.

Ziņas par abu radošo personību iespējamo romantisko saistību parādījušās tikai dažus mēnešus pēc tam, kad klajā nāca ziņas, ka 36 gadus vecā Vailda un viņas ilggadējais partneris un bērnu tēvs, aktieris Džeisons Sudeikis (Jason Sudeikis) izšķīrušies.

Vaild aun par viņu desmit gadus jaunākais Stailzs satuvinājušies pagājušajā rudenī, filmējot “Mīļais, neuztraucies” Losandželosas tuvumā.

ASV žurnāla “Vogue” decembra numurā, kura vāku rotāja skandaloza Harija fotogrāfija, Vailda skaidrojusi, kādēļ bijusi tik priecīga par iespēju pievienots dziesmas “Watermelon Sugar” izpildītāja talantus viņas “neticami stilīgajai” filmai.

Izrādās, tam par iemeslu bijusi tieši Harija modes un stila izjūta. Aktrise un režisore ārkārtīgi priecājusies, ar kādu entuziasmu Harijs ķēries klāt filmas kostīmu aspektam, jo, kā izrādās, dažiem aktieriem esot pilnīgi vienalga.

Izskatās gan, ka Harijs tikpat entuziastiski ir pievērsies arī filmas veidotājai, ne tikai viņas kostīmiem. Gaidīsim un skatīsimies, kā tas attīstīsies tālāk, taču nevar noliegt, ka abi tiešām veido ārkārtīgi izskatīgu pāri.

Foto: hollywoodlife.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!

Mākslinieki: Harry Styles

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white