Kā satikās Sems Fišers un Demī Lovato

Publicēšanas datums : 03.03.2021

Ne vienmēr viss ir tā, kā izskatās.

Sems Fišers (Sam Fischer) un Demī Lovato (Demi Lovato) atrādījuši faniem savas lieliskās kopdziesmas „What Other People Say” videoklipa uzņemšanas aizkulises.

Jaunajā videoklipu filmēšanas raidījumā „Vevo Footnotes”  Fišers un Lovato pastāsta par „What Other People Say” ietverto simbolismu, kā arī atklāj to, kā klipa režisors Deino Černijs (Dano Cerny) iedvesis dziesmai jaunu dzīvību ar tās metro tēmai veltīto vizuālo noformējumu.

„Deino izturēšanās man bija milzīgs pārsteigums – viņš uzņemšanas laukumā ir īsts boss, tāds cilvēks, kuram es uzreiz uzticējos un kurš jebkuram kadram piešķir milzīgu enerģiju,” sacījis Fišers.

Tāpat klipa aizkulišu tapšanas video top skaidrs, ka Lovato un Fišers pirmo reizi dzīvē satikušies tieši tā uzņemšanas laukumā un starp viņiem „uzreiz bijusi nojaušama jūtu ķīmija”. 

Kā par dziesmu, kura tika laista klajā 4. februārī, izsakās Lovato: „Tu vari just spēcīgu saikni ar kādu cilvēku, kas dzīvē iet cauri tam pašam posmam, kam cauri ej tu pats, lai arī jūs nekad neesat tikušies. Es uzskatu, ka šajos vispārējas izolācijas un vientulības laikos tā ir ļoti spēcīga un aktuāla ziņa, ko nodot klausītājiem.”

Noskaties video par „What Other People Say” uzņemšanu un uzzini vēl vairāk!

Un te arī pati dziesma!

 Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Demi Lovato

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white