Kā MAX sieva (un suns) palīdzēja viņu iedvesmot duetam ar Noa Sairusu

Publicēšanas datums : 06.06.2018

Uzzini, kā tapa MAX un Noas Sairusas (Noah Cyrus) jaunais kopdarbs “Team”! 

Nav noslēpums, ka MAX mīl sadarboties ar citiem māksliniekiem. Pirms viņš pievienoja gnash savai akustiskajai mīlas dziesmai “Lights Down Low”, mūziķis piedalījās lielākoties deju hitos, kurus radījuši Illenium un 3LAU. Tāpat viņš bija dzirdams arī Lil Uzi Vert un Hudija Alena (Hoodie Allen) dziesmās, pirms pievērsās pats savai mūzikai. 

25 gadus vecā mūziķa jaunākais sadarbības projekts ir ar jauno un daudzsološo Noa Sairusu dziesmā “Team”. Kad Sairusa atsūtīja MAX dziesmu, cerībās pārvērst sirsnīgo gabalu par duetu, mūziķis uzreiz esot zinājis, ka vēlas būt daļa no šī piedzīvojuma. “Tas bija tāds a-hā moments: “Oho, šis ir tieši tas, ko vēlējos!”” atceras MAX. 

A post shared by MAX (@maxhellskitchen) on

 

Mūziķis pavadījis desmit stundas, cenšoties radīt pats savas odziņas dziesmai. “Es īsti nezināju, ko iesākt, tāpēc es darīju visu,” pasmejas MAX. Protams, viņš sadarbojās ar Sairusu, cenšoties padarīt dziesmu labāku, taču abi nekad netikās klātienē. Viņiem nācās tikt galā ar FaceTime un telefona zvanu palīdzību. 

“Kas tiešām ir apbrīnojami, ka divi pilnīgi atsevišķi cilvēki ar atsevišķiem stāstiem un dzīvēm spēj kopīgi radīt kaut ko loģisku,” uzsver mākslinieks. “Tas bija tik forši, ka mēs abi vēlējāmies, lai mūsu balsis samijas kopā. Tieši tā jau arī ir tā īpašākā lieta, kad apvieno balsis – dažreiz tu nevēlies izcelties, tu tikai vēlies strādāt kopā. Un es mīlēju to cieņu, kas plūda no mums abiem, no sirds mīlot to, ko kopā paveicām.” 

Dziesmas vārdiem MAX primāri smēlās iedvesmu tomēr no kāda cita “komandas biedra” – savas sievas, Emīlijas, ar kuru viņš ir precējies jau divus gadus. 

“Gluži tāpat kā “Lights Down Low” ir izaudzis pēdējo divu gadu laikā, tas pats ir noticis arī ar manām attiecībām ar dziesmu un manu sievu,” skaidro mūziķis. “Dažas lietas mainās un jūs mīlas viens otru ar katru dienu arvien vairāk. Jums ir jūsu kašķi gluži tāpat kā visiem citiem, bet atgādinājums, ka jūs vienmēr esat komanda, ir paliekošs.” 

Tomēr šoreiz viņa sievai ir pievienojusies vēl kāda būtne, par kuru MAX domā, kad klausās šo dziesmu. “Es skatos uz savu suni katru dienu un man kļūst bēdīgi domājot, ka vienu dienu viņš vairs nebūs manā dzīvē,” atzinis MAX. “Bet tieši tādā ziņā “Team” ir par šo cilvēku (un būtņu) novērtēšanu. Es vismaz ceru, ka arī citi cilvēki šo dziesmu tā uztvers.” 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white