Kā Kelvins Heriss radīja dziesmu "Slide", liek mums mīlēt viņu vēl vairāk

Publicēšanas datums : 20.03.2017

Pasaulslavenais skotu dīdžejs Kelvins Heriss (Calvin Harris) savā Twitter profilā demonstrējis, kā viņš soli pa solim ierakstīja “Slide”, un tas ir fascinējošākais video, ko pēdējā laikā redzēsiet. 

Kad runa ir par talantu, dažiem cilvēkiem tas piemīt pārpārēm un dažiem no tā nav dots it nekas. Tomēr Kelvins Heriss divu minūšu garā video klipā ir demonstrējis, cik daudz talanta piemīt viņam. 

image 1
Calvin Harris

 

Nelielā divu minūšu un pāris sekunžu garā video klipā, mūziķis soli pa solim izveido savu aktuālāko hitu “Slide”. Tas iesākas ar skotu dīdžeju spēlējam ikoniskos toņus uz klavierēm un ģitāras, no kuriem vēlāk top mums jau tik labi zināmā dziesma. Tad viņš veic pāris darbības savā datorā, apvieno to visu kopā… Izskatās tik vienkārši un reizē tik ļoti meistarīgi! 

Protams, kronis visam ir brīdī, kad Kelvins atskaņo Frenka Oušena (Frank Ocean) izolēto balsi (a capella) un pievieno to iepriekš sagatavotajai melodijai. 


Un ticiet mums, mēs neesam vienīgie, kas ir sajūsmā par šo dziesmas veidošanas demonstrāciju. Dīdžejs Ēriks Prīdss (Eric Prydz) un Džeimss Kordens (James Corden) pievienojās faniem, paužot, cik ļoti viņi to mīl. 

Ēriks Prīdss: “@CalvinHarris mīlu šo tvītu.”


Džeimss Kordens: “Mīlu šo.” 


Vai nebūtu jauki, ja Kelvins Heriss šādi darītu ar katru savu dziesmu? 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white