Kā Ādama Levīna un Behati Prinslū romāns kļuva par īstu hitu

Publicēšanas datums : 20.07.2018

Reizēm realitāte pārspēj vissaldāko mīlas dziesmu.

„Man ir meita. Man ir visskaistākā sieva pasaulē. Es esmu viens no laimīgākajiem cilvēkiem, kurš jebkad dzīvojos, un tam nav nekāda sakara ar mani pašu. Tam ir sakars ar tiem cilvēkiem, kuri mani mīl visvairāk.”

Kad Ādams Levīns (Adam Levine) 2017.gada februārī teica šos vārdus, saņemot savu zvaigzni Holivudas Slavas alejā, tā bija viena no retajām reizēm, kad viņš publiski atzinās savā mīlestībā pret ģimeni.

image 4
Adam Levine, Behati Prinsloo & Dusty Rose


Viņš var būt „Grammy” balvas ieguvis grupas Maroon 5 solists. Viņa sieva Behati Prinslū (Behati Prinsloo) var būt pazīstama kā viena no pieprasītākajām modelēm pasaulē. Taču par spīti viņu A-klases slavenību statusam katram savā jomā fani var nezināt visu stāstu, kā šīs abas zvaigznes sanāca kopā un starp viņām radās nesaraujama saite.

Tā kā vakar slavenais pāris atzīmēja savu laulību 4.gadadienu, atskatīsiemies uz to, kā viņi kļuva par Holivudas spēka pāri.

image 3
Behati Prinsloo & Adam Levine


„Mēs it kā sākām sarunāties ar e-pastu starpniecību, mēnešiem ilgi sūtījām viens otram e-pasta vēstules. Es tā kā izsmēju viņu,” Behati reiz pastāstījusi raidījumam „Access Holliwood Live”. „Mēs ilgu laiku sazinājāmies e-pastā un tad devāmies uz Losandželosu un pirmo reizi satikāmies.”

„Kad mēs beidzot tikāmies aci pret aci, viņš filmēja boksa tēmai veltīto dziesmas „One More Night” videoklipu, tāpēc viņam rokās bija boksa cimdi,” viņa turpinājusi. „Es ienācu pa durvīm un nodomāju: „Ko gan es šeit daru?” Viņš ar visiem cimdiem rokās mani sveicināja un teica: „Tas gan ir neveikli, sveika!””Neveiklais sākums drīz vien pārauga īpašās attiecībās, kas sevī iekļāva privātus randiņus apkārt pasaulei.

Pirms bildinājuma izteikšanas Ādams bija vispirms devies pie Behati tēta, lai lūgtu viņam meitas roku. Kad atļauja bija saņemta, bija pienācis laiks darbībai, par spējām uz kuru Ādams līdz tam nebija pārliecināts.

image 2
Adam Levine


„Nav nozīmes, cik pārliecināts par sava lēmuma pareizību tu jūties. Tev joprojām ir jāmetas uz viena ceļa, tev reibst galva un tu pats nespēj noticēt tam, ko dari. Es nometos uz viena ceļa, un viss vienā mirklī izmainījās,” atcerējies Ādams. „Es zaudēju līdzsvaru. Man vajadzēja nomesties uz otra ceļa, visbeidzot es biju uz abiem, un tas nepavisam nebija šarmanti. Viņa prasīja: „Kas notiek?””

Neuztraucies, viņa, protams, teica jā, un drīz vien sekoja privāta kāzu ceremonija Kabo Sanlukasā, Meksikā. Medusmēnesī jaunlaulātie devās uz Behati dzimto Dienvidāfriku.

image 5
Behati Prinsloo & Adam Levine


Lai arī pāris ik pa laikam ir manāms uz kāda sarkanā paklāja, kopumā viņi ir izvēlējušies savu dzīvi sargāt no svešām acīm. Tas attiecas arī uz abu bērniem.

2016.gadā Ādams un Behati kļuva par Dastijas Rouzas Levīnas (Dusty Rose Levine) vecākiem, bet šā gada sākumā viņai pievienojās Džio Greisa Levina (Gio Grace Levine). Protams, kļūšana par vecākiem ir mainījusi arī viņu attiecības.

„Es mīlu Ādamu, un, kad tu iemīlies un apprecies, tev šķiet, ka nav nekā lielāka par šo mīlestību,” Behati atklājusi žurnālam „People”. „Un tad tev piedzimst bērns, un tas ir pavisam cits līmenis.”

image 1
Adam Levine & Behati Prinsloo


Lai arī Ādams turpina darbu kā viens no televīzijas talantu šova „The Voice” tiesnešiem, rada jaunu mūziku un dodas koncertturnejā ar Maroon 5, viņš ir pārliecināts, ka reiz viņa ģimene būs krietni vien lielāka.

„Ejot šādā tempā, es domāju, ka sava nākamā bērna dzimšanu pavisam noteikti atstāšu savas sievas ziņā,” Ādams sacījis televīzijas sarunu šova vadītājai Elenai Dedženeresai (Ellen DeGeneres). „Mēs gribam daudz. Vismaz piecus. Es gribu daudz bērnu, haosā es uzplaukstu.”

Spriežot pēc Behati publikācijām Instagramā, viņa šajā jautājumā ir pilnīgi vienisprātis ar Ādamu.


Laimīgu kāzu jubileju!

image 6

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white