Justice dalībnieks izdot pirmo solo singlu

Publicēšanas datums : 20.04.2021

Franču elektroniskās mūzikas dueta dalībnieks Gaspārs Ožē (Gaspard Augé) ir izdevis savu pirmo solo singlu “Force Majeure”, ko vari noklausīties zemāk.

Ožē, kurš kopš 2003. gada kopā ar Ksavjēru de Rosnavu (Xavier de Rosnav) ir darbojies grupā Justice, patlaban gatavojas sava debijas solo albuma ‘Escapades” laišanai klajā, lai gan tā iznākšanas datums oficiāli vēl nav apstiprināts.

“Force Majeure” iznācis pagājušajā piektdienā, 15. aprīlī kompānijas “Ed Banger Records” paspārnē.

Reizē ar paša singla laišanu klajā Ožē ir izdevis arī Filipa Nilsona (Filip Nilsson) režisētu dziesmas videoklipu, kas filmēts Turcijā. Tajā dziesmas ievaddaļu, kurā dzirdamas bungas, mūziķis izpilda Bosforas šķīvju (mūzikas instrumentu, ne trauku) fabrikā.

“Mūs ļoti piesaistīja šķīvju veidošanas vizuālais aspekts: bronzā, uguns, āmuri – tam piemīt kaut kas gandrīz mitoloģisks un pirmatnējs kā vulkānam,” Ožē sacījis oficiālajā videoklipa paziņojumā.

 “Mēs izvēlējāmies Bosforas šķīvju fabriku Turcijā, jo viņi tos veido ļoti tradiocionāli ar metodēm, kas gadsimtu laikā tikpat kā nav mainījušās. Šajā video es esmu tikai starpposms starp izstrādi un kvalitātes kontroli – galu galā, šie šķīvji ir tikuši kausēti, ar roku izkalti un padarīti par muzikāliem priekšmetiem.”

Paralēli tam Ožē piedāvā saviem faniem laimēt īpašus “Escapades” šķīvjus, piesakoties uz viņa jaunumiem. Vairāk informācijas meklē mūziķa sociālajos tīklos.

Atgādinām, ka grupas Justice pēdējais studijas albums “Woman” iznāca 2016. gadā, kam 2018. gadā sekoja remiksu albums “Woman Worldwide”.

Kā Tev iet pie dūšas Ožē solo projekts?

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white