Jonas Blue prezentē jaunu dziesmu "We Could Go Back"

Publicēšanas datums : 13.10.2017

Producents Jonas Blue laidis klajā jaunu singlu “We Could Go Back”, kurā piedalās arī Moelogo.

Ir tikai daži cilvēki, kam pietiek drosmes paņemt un pārveidot pāris no leģendārākajām dziesmām mūzikas industrijā. Tomēr mākslinieks, kurš šodien laidis klajā jaunu singlu, savu karjeru uzsāka tieši tā. 

2015. gadā Jonas Blue radīja kaverversiju Treisijas Čepmenas (Tracy Chapman) “Fast Car”, un dziesma iekaroja topus visā pasaulē. Lai turpinātu savus panākumus, Blue zināja, ka viņa debijas singlam arī bija jākļūst par hitu. Tā nu 2016. gadā mūziķis laida klajā dziesmu “Perfect Strangers” ar vēl vienu uzlecošo zvaigzni JP Cooper, nodrošinot sev fanu uzticību. 

Pēc tam, kad arī viņa nākamie darbi – “By Your Side” un “Mama” – izrādījās veiksmīgi, fani bija sajūsmā, uzzinot, ka Jonas Blue gatavo laist klajā jaunu dziesmu. 

Ar nosaukumu “We Could Go Back”, šoreiz dīdžejs ir apvienojis spēkus ar dziedātāju Moelogo. Tie, kas jau dziesmu ir paspējuši noklausīties, sauc to par nākamo lielo topu grāvēju, un ne velti. 

image 1
Moelogo

 

Savā ziņā tā līdzinās visām iepriekšējām Jonas Blue dziesmām, tomēr šī liek just dziļākas, sāpīgākas emocijas. Tā ir par cerību, bet par arī sirdssāpēm. Tā izceļ vienu emociju, uzstādot jautājumu, kuru ikviens no mums vismaz reizi dzīvē ir uzdevis: “Ja nu…” 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white