Jēkabpiliešiem SUPERHITS seifu uzlauzt neizdevās. SEIFA uzkrājums šonedēļ - 2000 EUR!

Publicēšanas datums : 24.08.2021

Jēkabpiliešiem SUPERHITS seifu uzlauzt neizdevās. SEIFA uzkrājums šonedēļ - 2000 EUR!

Sestdien, 21.augustā, Jēkabpilī, laukumā pretī “Depo”, pozitīvisma kampaņas ietvaros Jēkabpils iedzīvotāji varēja pārbaudīt savu veiksmi un mēģināt atvērt SUPERHITS seifu ar 1000 eiro, sacensties Primero rallija video simulatorā un latiņas (plankinga) konkursā.

Jēkabpilieši tika iedrošināti aizmirst par ikdienas steigu un SuperHits EHR kampaņas ietvaros ikvienam bija iespēja uzlauzt seifu. Lai atminētu seifa kodu, daži cilvēki ļāvās intuīcijai, bet citi lika lietā matemātiskās zināšanas. Trīs stundu garumā savu veiksmi izmēģināja ap pustūkstotis Amatnieku Dižtirgus apmeklētāju no Jēkabpils, tuvākas un tālākas apkaimes. Daži seifa uzlauzēji bija pat ieradušies no Rīgas un Ikšķiles, taču seifa kodu šoreiz nevienam neizdevās uzminēt un jau nākamajā sestdienā, 28.augustā, tas būs pieejams Valmierā ar 2000 eiro uzkrājumu.

Kampaņas “Atver SuperHits seifu!” ietvaros astoņas nedēļas katru darbadienu SuperHits EHR ēterā izskanēs viens seifa koda kombinācijas cipars, kopā klausītājiem gūstot iespēju uzzināt pirmos piecus no astoņiem kombinācijas skaitļiem. Līdz pat 2.oktobrim katru sestdienu citā pilsētā, Rīgā, Valmierā, Liepājā, Ventspilī un Cēsīs notiks seifa atvēršana, kurā, pirmajam uzminot astoņu ciparu kombināciju, varēs ieķert reālu naudu un no seifa izņemt tajā esošos tūkstoš eiro. Seifa neatvēršanas gadījumā esošo summu papildinās vēl tūkstoš eiro. Kopā kampaņas ietvaros Primero nodrošina 9000 eiro.     

TIEKAMIES nākamajā sestdienā, 28. augustā, plkst. 12.00 Valmierā, laukumā pie Kultūras centra!Tev atkal būs iespēja uzminēt  atlikušos trīs SUPERHITS SEIFA koda ciparus un ieķert REĀLU NAUDU!

 

KĀ ATVĒRT SEIFU:

*Katru dienu klausies EHR SUPERHITS;

*SADZIRDI un IEGAUMĒ katrā darba dienā nosauktos SUPERHITS SEIFA koda ciparus - 5 dienas/5 cipari;

*Sestdienās DODIES uz iknedēļas SUPERHITS SEIFA atvēršanas vietu kādā no Latvijas pilsētām;

*UZMINI SUPERHITS SEIFA kombinācijas atlikušos 3 ciparus;

*TIEC PIE 1000 EUR!  

 

ATVER EHR SUPERHITS SEIFU UN IEĶER REĀLU NAUDU!

Šīs Tev jāzina:

*Darba dienās nosauktie SUPERHITS SEIFA koda cipari EHR SUPERHITS ēterā ir tādā secībā kā tie Tev jāievada uz seifa;

*Katru nedēļu, līdz 02.10., EHR SUPERHITS seifu PRIMERO papildinās ar 1000 EUR! Pavisam kopā 9000 EUR!

*Ja Tu jau esi 18 gadus vecs, tad šī ir Tava iespēja IEĶERT REĀLU NAUDU!

 Klausies EHR SUPERHITS arī savā viedtālrunī vai planšetdatorā!

 

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white