Jaunumi par Džesas Glinas topošo otro studijas albumu

Publicēšanas datums : 13.07.2018

Kvalitāte pārspēj kvantitāti.

Ar savas karjeras laikā izdotu tikai vienu albumu dziesmas „Rather Be” izpildītāja Džesa Glina (Jess Glynne) ir kļuvusi par visu laiku veiksmīgāko popmūzikas mākslinieci Lielbritānijā. Kā jau esam ziņojuši, pēc tam, kad viņas jaunākais singls „I’ll Be There” nokļuva britu singlu topa 1.vietā, Džesa kļuva par sieviešu kārtas mākslinieci ar rekordlielu Nr.1 singlu skaitu azotē.Vai iespējams, ka zibens spers vienā vietā divreiz, kad septembrī nāks klajā viņas otrais studijas albums „Always in Between”?

image 4Katrā ziņā mums ir pamatots iemesls tā domāt.

Sarunā ar portāla Pocrush.com pārstāvi Metu Doneliju (Matt Donnelly) Glina atklājusi jaunumus par savu nākamo projektu un pat ļāvusi ieskatīties jaunākajā dziesmā no šī albuma.

„Tajā ir dažas dziesmas, ko es nudien mīlu,” sacījusi dziedātāja. „Tajā ir dziesma ar nosaukumu „Rolling”, kas ir pilna ar tīrām vibrācijām, un tajā ir arī ļoti foršs vēstījums, un tā ir galīgā „Ej d…t” dziesma, un tas man ļoti patīk.”

Glina tāpat atklājusi dažas detaļas par savu nepacietīgi gaidīto dziesmu „Thursday”, ko viņa sarakstījusi kopā ar Edu Šīranu (Ed Sheeran).

image 3
Ed Sheeran; Jess Glynne


„„Thursday” ir skaista dziesma, un tā man nozīmē ļoti daudz. Es ļoti daudz no šīs dziesmas vārdiem sarakstīju savā telefonā, kad manā dzīvē bija grūts posms… Sākotnēji nebija plānots, ka mēs pie tās strādāsim studijā kopā ar Edu,” viņa stāstījusi un tad paskaidrojusi, ka abus mūziķus galu galā iepazīstinājis producents Stīvs Maks (Steve Mac).

„Mēs visi kopā tusējām, stundām ilgi sarunājāmies un beigās nonācām pie visai dziļām tēmām. Mēs uzrakstījām šo dziesmu, kas daudz izsaka to, par ko ir viss šis albums, un es no tiesas domāju, ka pasaule saslēgsies ar šo dziesmu.”

Taču tas gan nenozīmē, ka Džesas jaunais albums būs viņas debijas plates „I Cry When I Laugh” kopija.

image 2„Tas nav tik jautrs kā pirmais albums, tas nav tik dejojams, taču tam joprojām piemīt tā pati garša,” stāstījusi mūziķe. „Es šajā albumā pilnīgi noteikti esmu atvērusi savu sirdi un bijusi patiesi godīga un es ceru, ka to darot, man ir izdevies tajā iekļaut šo cerību pilno vēstījumu, jo man pašai viss bieži vien šķiet bezcerīgs un es domāju, kāda tam visam jēga?”

„Es tā pa pusei līdz tam biju tikusi ar pirmo albumu, taču domāju, ka ar šo man ir izdevies aiziet tālāk,” viņa piebildusi. „Nākamais albums pilnībā būs par šo tēmu…bet, ja jūs to visu saliktu kopā, tas būtu sasodīti garlaicīgi.”

image 1
Jess Glynne


Un kā tad ar iepriekš minētajiem pārspētajiem rekordiem? Mjā… arī viņa pati tam joprojām nespēj noticēt.

„Pats jaunākais singla Nr.1 sasniegums, ko es guvu ar „I’ll Be There”, ir pagaidām visemocionālākais, un es domāju, ka man tas bija izšķirošais,” atzinusi Glina. „Tas it kā parādīja, ka tas, ko es daru, ir pareizi, lai arī šoreiz man nav viesmākslinieku. Ir tik brīnišķīgi šeit sēdēt un sacīt, ka man ir septiņi Nr.1 singli, es pati nespēju tam noticēt. Tā visa padarīšana ir absolūti neprātīga. Es esmu neizsakāmi pateicīga par to visu un par ikviena atbalstu man.”

Popcrush.com interviju ar Džesu vari noskatīties zemāk.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white