Jauns Ziemassvētku singls no Twenty One Pilots

Publicēšanas datums : 10.12.2020

Amerikāņu duets Twenty One Pilots atzīmējuši svētku sezonu ar jaunu, oriģinālu singlu. Tam dots nosaukums “Christmas Saves the Year”, un par to mākslinieki paziņojuši ar Tvitera starpniecību.

Vakar iznākušais singls esot tapis grupas vokālista Tailera Džozefa (Tyler Joseph) mājās. Oficiālajam audio pievienotajā aprakstā atrodami arī “Christmas Saves the Year” vārdi.

Grupas puiši dzied par optimismu, ko dāvā Ziemassvētki pēc tik sarežģīta un notikumiem bagāta gada, kļūstot mazliet nostalģiski ar vārdiem: “Jo ikviens šogad vēlas nokļūt mājās/ Pat ja pasaule brūk kopā... Par vienu vari būt pārliecināts, Ziemassvētki izglābj šo gadu.” (“Cause everybody wants to make it home this year/Even if the world is crumbling down… You rest assured, Christmas saves the year.”)

Ar jauno singlu puišu duets, kas nāk no Ohaio (Ohio) štata Kolumbusas (Columbus) pilsētas, liek skaistu punktu šā gada muzikālajiem piedzīvojumiem.

Vasaras beigās Džozefs, izsakoties par to, kas varētu sekot viņu piektajam studijas albumam “Trench”, kas iznāca 2018. gadā, sacīja, ka “tie varētu būt divi pilnīgi atšķirīgi ieraksti”. “Man ir aptuvena nojausma, kā tas varētu muzikāli izklausīties,” apgalvojis Tailers. “Jautājums, manuprāt, ir tikai, vai tas nav pārāk liels risks.”

Kamēr gaidām puišu riskantos gājienus, baudām “Christmas Saves the Year”!

Foto: publicitātes 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Twenty One Pilots

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white