Jauns Youtube mini šovs “3 viedi soļi līdz reālam auto”

Publicēšanas datums : 22.10.2021

Sadarbībā ar populāro auto entuziastu Robertu Vītolu un modernāko ŠKODA autosalonu un servisu Latvijā – VERTE AUTO | ŠKODA Mežciems, tapis jauns EHR Youtube mini šovs – “3 viedi soļi līdz reālam auto”.

Trīs dinamiskās sērijās tu iepazīsi jaunu kvalitātes līmeni auto tirdzniecībā, servisā un klientu apkalpošanā. 

VERTE AUTO | ŠKODA Mežciems mārketinga projekta vadītāja Laura Suveika par šova tapšanu norāda: “Trīs sēriju izklaidējoši informatīvā EHR Youtube mini šovā mēs pavisam atklāti un nepiespiesti gribējām ikvienam parādīt reālu klienta ceļojumu līdz jaunam auto vai esošā auto savešanu kārtībā, modernākajā ŠKODA autosalonā un servisā Latvijā – VERTE AUTO | ŠKODA Mežciems.

Lai iespējami tuvu nodotu reāla klienta izjūtas pie mums, šķita dabiski šim mērķim izvēlēties cilvēku no tautas - auto entuziastu un populāro satura veidotāju Robertu Vītolu.” 

“Pašam bija interesanti saprast kā tad darbojas mūsdienīgs auto centrs un pastāstīt par to citiem. Kādreiz no šādiem centriem izvairījos kā no bubuļiem zem gultas, bet tagad paliekot vecākam un varbūt gudrākam, saprotu, ka tieši jauna mašīna tevi izglābs no bankrota un galvas sāpēm.”, piebilst šova galvenais varonis - Roberts Vītols.

Pirmo sēriju skaties “3 viedi soļi līdz reālam auto” no 25. oktobrī EHR Youtube kanālā.

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white