Jauns video no diviem karstasinīgiem latīņamerikāņiem

Publicēšanas datums : 11.02.2021

 Vai te paliek karsti?

Divi amerikāņi, kuros rit dominikāņu un puertorikāņu asinis – Nicky Jam un Romeo Santos – ir apvienojušies jaunā dziesmā ar nosaukumu “Fan de Tus Fotos” (“Fanoju par Taviem foto”). Hipnotiskajā regetona stila dziesmā varam klausīties, kā abi mūziķi vaļējām acīm sapņo par savu priekšnieci, kura, kā viņi domā, sūta viņiem slēptus mājienus.

Kā izrādās, viņi tikai vēlamo uzdevuši par esošo, bet viņu sapņošana novedusi pie nopietnām nepatikšanām darbā.

“Es jūtos kā fans, tikai skatoties uz tavām fotogrāfijām. Es jūku prātā, domājot, ka drīkstēšu tev pieskarties,” dzied abi puiši.

Protams, šī nav pirmā reize, kad Nicky Jam un Romeo Santos ir vienojušies kopīgā dziesmā. 2017. gadā viņi kopā ar Daddy Yankee laida klajā dziesmu “Bella Y Sensual”, kas Billboard Hot Latin Songs topā tika līdz 6. vietai.

image 1

Interesanti, ka šā gada sākumā Nicky Jam debitēja kā sarunu šova vadītājs jaunā projektā ar nosaukumu “The Rockstar Show”, kas redzams kanālā YouTube. Pašā pirmajā raidījumā mūziķis kā viesi bija uzaicinājis savu kolēģi Malumu (Maluma). Tāpat viņa šovā ir tikuši intervēti tādi latīņamerikāņu mūziķi kā El Alfa un Karol G.

Intervējot Karol G, pats reperis atklāja, ka šogad paredzējis izdot jaunu albumu. “Es par to ļoti priecājos, domāju, ka šīs būs mans labākais albums,” pastāstījis Nikijs.

Kamēr gaidām albumu, varam sasildīt sirdis ar “Fan de Tus Fotos”!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Nicky Jam

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white