Jauns raidījums - “IZTURI KRITIKU!” ar Ansi Bogustovu

Publicēšanas datums : 15.06.2020

17. jūnijā EHR un EHR Superhits viļņos startē jauns raidījums “Izturi kritiku” ar Ansi Bogustovu. Katrā raidījumā tiksies divi viesi – eksperti vai lēmumu pieņēmēji, lai cīkstētos ar saviem viedokļiem un šķetinātu sabiedrībā valdošos mītus un stereotipus.

image 1

Kāds ir katra viedokļa spēks? Vai viņu pamatojums izturēs kritiku? Demokrātiskā sabiedrībā visiem viedokļiem ir sava vieta un nozīme, bet mūsu katra individuālais uzdevums un atbildība ir izprast to izcelsmi un spēt izvērtēt savu individuālo pozīciju.

Raidījums būs dzirdams EHR un EHR Superhits ēterā līdz oktobra beigām. Raidījumu vada un studijas viesus provocē atraktīvais un dzīvespriecīgais žurnālists Ansis Bogustovs.

image 5

Pirmais raidījums izskanēs ēterā jau 17. jūnijā! Vai medijpratīgs cilvēks drīkst būt tikai sociālo mediju lietotājs, kurš ignorē klasiskos medijus, tiem netic un nesalīdzina viedokļus? Kas notiek ar cilvēka informācijas telpu, lietojot sociālos medijus kā vienīgo logu uz reālo pasauli? Kas ir tā bieži piesauktā kritiskā domāšana? Patiesība vienmēr esot pa vidu, bet vai tiešām tā ir? Sarunā par prāta higiēnu infodēmijas laikā piedalās Jānis Buholcs, Vidzemes Augstskolas asociētais profesors komunikācijas zinātnes nozarē, un Roberts Putnis, lektors Kultūras Akadēmijas mēdiju industrijas specialitātēs.

Klausies "Izturi Kritiku" ar Ansi Bogustovu:

EHR trešdienās plkst. 12.15, 16.15, 18.15, piektdienās plkst. 12.15, 16.15, 18.15
EHR Superhits ceturtdienās un sestdienās plkst. 12.15, 13.15, 14.15.
Raidījuma pilno versiju varēs klausīties EHR mājaslapā un EHR Radio aplikācijā sadaļā PODKĀSTI, kā arī EHR Spotify kanālā. Seko aktualitātēm EHR Facebook, Instagram un Twitter. Savus jautājumus vai ieteikumus studijas viesiem un tēmām sūti Facebook vai raksti WhatsApp uz telefona numuru +371 27810810


Raidījumu finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. #SIF_MAF2020

image 6

 

Klausies EHR kanālus un podkāstus savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white