Jauns pārītis šovbiznesā

Publicēšanas datums : 02.12.2020

Rianna (Rihanna) ne tikai izpilda dziesmu “Love on the Brain”, viņai patiešām prātā ir mīlestība!

Kā noskaidrojis žurnāls “People”, barbadosiešu superzvaigzne satiekas ar reperi A$AP Rocky, kuram šogad bija paredzēts greznot festivālu “Positivus” tepat Latvijā. Par šo jauno šovbiznesa superpāri tapis zināms pēc tam, kad laikraksta “New York Post” tenku sleja “Page Six” bija pamanījusi abus 32 gadus vecos mūziķus pagājušajā nedēļas nogalē kopā ieturam pusdienas Ņujorkas viesnīcā “Beatrice Inn”. 

Jāatzīst, ka baumas par abu romantiskajām attiecībām ir klīdušas jau kopš laika, kad Rianna šā gada sākumā izšķīrās no sava drauga, miljardiera Hasana Džamīla (Hassan Jameel), ar kuru kopā bija pavadījusi trīs gadus. Jau tobrīd visuresošie paparaci bija “uzostījuši”, ka eksotiskā daiļava satiekas ar dziesmas "Sundress" izpildītāju, lai gan tobrīd dziedātājas oficiālie pārstāvji apgalvoja, ka Rianna esot brīva meitene.

Šovasar abi mūziķi kopā piedalījās Riannai piederošās ādas kopšanas līdzekļu kompānijas Fenty Skin reklāmas kampaņā, sniedzot arī kopīgas intervijas.

Vienā no tām dziesmas “We Found Love” izpildītāja atzinās, ka viņas pašas ādas tips esot tikpat sarežģīts kā vīrieši viņas dzīvē. Savukārt, pajautājot reperim, kāda āda ir viņam pašam, atbildē saņēma: “Smuka.”

Izskatās, ka “sarežģīta” un “smuka” lieliski sader kopā!

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Rihanna, Asap Rocky

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white