Jauns Lanas Del Rejas albums jau šovasar

Publicēšanas datums : 30.04.2021

 Amerikāņu dziedātāja un dziesmu autore atklājusi pasaulei, ka jau 4. jūlijā varēsim noklausīties viņas jaunāko albumu ar nosaukumu “Blue Banisters”.

Publikācijās, kas redzamas mākslinieces Instagramā un Tviterā, 35 gadus vecā mūziķe līdzās albuma vizuālā noformējuma attēlam rakstījusi: “”Blue Banisters”. Albums iznāks 4. jūlijā.”

“Blue Banisters” būs jaunākais brālis (vai māsa) tikai šā gada martā izdotajai platei “Chemtrails Over the Country Club”. 

Jāpiemin, ka Del Reja jau iepriekš bija izsludinājusi projekta ar nosaukumu “Rock Candy Sweet” izdošanu 1. jūnijā, publicējot līdzīgu vizuālo materiālu, un daudzi fani nosprieda, ka tas būs jaunā albuma nosaukums. Tagad, kad dziedātāja ir izziņojusi “Blue Banisters” iznākšanu, publika ir neziņā, vai jaunais albums vienkārši ir ticis pārsaukts vai arī “Rock Candy Sweet” būs jauns singls.

Neviens no dziedātājas pārstāvjiem pagaidām nav žurnālistiem izskaidrojis radušos situāciju.

Jāpiem, ka, lai gan Lanas Del Rejas iepriekšējais albums izpelnījās visai pozitīvas atsauksmes mūzikas kritiķu vidū, populārās mūzikas topos tam nav klājies pārāk spoži. Šobrīd “Chemtrails Over the Country Club” atrodama žurnāla “Rolling Stone” albumu čārta 165. vietā, un ir tikušas pārdotas 153 400 albuma kopijas.

Cerēsim, ka “Blue Banisters” veiksies krietni labāk!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Mākslinieki: Lana Del Rey

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white