Jauns EHR iepazīšanās šovs “TikTokTikšanās”

Tuvojoties gada galvenajiem mīlnieku svētkiem, EHR sadarbībā ar KFC un Denim Dream piedāvā jaunu iepazīšanās šovu “TikTokTikšanās”. Diviem cilvēkiem, kas uzvarēs šovā, būs iespēja doties Valentīndienas randiņā ar populārajiem influenceriem Elīnu Pakalni un Niklāvu Mičuli.

image 2

image 3

Izredzētie, kuri pavadīs romantisku vakaru ar Elīnu Pakalni vai Niklāvu Mičuli, tiks noskaidroti šovā. Lai piedalītos, dodies uz @ehr_life TikTok profilu un dueto video. Tas būs tavs peteikums dalībai šovā - “TikTokTikšanās”, un, iespējams tieši tu, tiksi nākošajā kārtā. Tāpēc ļauj vaļu radošumam! Aicinām pieteikties sievietes un vīriešus, kas sasnieguši 18 gadu vecumu, atlases kārtas noslēgums 6. februārī, šova filmēšana norisināsies 8. februārī.

image 1

Duetā tev būs jāatbild Elīnai vai Niklāvam ar savu labāko, asprātīgāko vai pārdrošāko pick-up line, kas liktu viņu sirdīm ietrīsēties. Labākie pick-up line autori tiks aicināti uz nākošo kārtu.

Tajā norisināsies šova filmēšana, kurā tev būs jāizpilda dažādi uzdevumi, kas ļaus Elīnai un Niklāvam izvēlēties īsto un vienīgo ar kuru pavadīt Valentīndienas vakaru. Visiem šova 2. kārtas dalībniekiem pienāksies balvas no šova atbalstītājiem KFC un Denim Dream

“TikTokTikšanās” būs skatāmā EHR Youtube kanālā 14. februārī.

Lai piedalītos šovā “TikTokTikšanās”, personai jābūt vismaz 18 gadus vecam. Dalība iespējama tikai uzrādot derīgu Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu. 

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white