Jauno dziesmu Džeimsa Bonda franšīzei sarakstīs Billija Ailiša

Publicēšanas datums : 15.01.2020

Otrdien studija “MGM”, kā arī “Universal Pictures International” oficiāli nāca klajā ar paziņojumu, ka Billija Ailiša (Billie Eilish) izpildīs dziessmu jaunākajāi, 25. Džeimsa Bonda filmai ar nosaukumu “No Time To Die”.

Jaunā mūziķe ne tikai uzdāvinās savu balsi pasaulē iemīļotajam stāstam, bet arī tapa skaidrs, ka pati Ailiša kopā ar savu brāli Fīnisu (Finneas) sarakstījuši filmai veltīto skaņdarbu. Iepriekš Bonda sērijai dziesmas rakstījuši tādi mākslinieki kā: Pols Makartnijs (Paul McCartney), Karlija Simona (Carly Simon), grupa “Duran Duran”, Madonna, Širlija Bassi (Shirley Bassey), kā arī Adele un Sems Smits (Sam Smith).

Tas ir tik neticami būt par daļu no šī visa. Strādāt pie skaņu celiņa filmai, kas ir daļa no tik leģendāras sērijas ir milzīgs gods”, atzinās mūziķe savā paziņojumā, “Džeimsa Bonda franšīze ir pati foršākā kāda vispār var būt. Es joprojām esmu šoka stāvoklī”.

Sarakstīt dziesmu Bonda filmai ir kaut kas, par ko mēs esam sapņojuši visu savu dzīvi. Mēs jūtamies kā lieli veiksminieki spēlēt mazu lomu šajā leģendārajā sērijā”, piebilda Fīniss.

Ailiša kļūs par jaunāko mūziķi, kas sarakstīts skaņdarbu Bonda filmām. Pirms tam šis statuss piederēja Semam Smitam, kurš bija 23 gadus vecs, kad 2015. gadā ierakstīja dziesmu filmai “007: Spektrs”. 

Filma “Nav laiks mirt” (No Time To Die) tiks izdota 2020. gada aprīļa sākumā.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

 

 

 

Mākslinieki: Billie Eilish

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white