Jaunās EHR radio šova Party Service klubu tūres lielā atklāšana notiks Siguldā!

Publicēšanas datums : 08.01.2019

Sestdien, 12.janvārī Siguldas klubā KAĶIS startēs jaunā – 2019.gada European Hit Radio jeb EHR populārā radio šova Party Service klubu tūre ar labi zināmo Latvijas dīdžeju un šī šova vadītāju [Ex] da Bass priekšgalā. Sākums plkst.22:00.

Apmeklētājus muzikāli priecēs [Ex] da Bass un īpašā viesa – saksofonista Sergey Boytsov saspēle, kā arī dīdžeja Alvis Still Eiropā pieprasītāko hītu un to remiksu variācijas, bet vizuāli – tikai šai ballītei radīts kluba dizains izmantojot stilīgas un vēl neredzētas luminiscējošas dekorācijas. Papildus specefektus nodrošinās MuzPro. Tāpat pasākuma apmeklētājiem būs iespēja tikt pie ekskluzīviem un nekur citur neiegūstamiem suvenīriem ar tūres simboliku, solāriju un fitnesa studijas LuxTan dāvanu kartēm, kā arī LED aprocēm no vizuālās reklāmas aģentūras Uhh Design.

PARTY SERVICE ON TOUR 2019 promo video – https://youtu.be/rGfaHeIYsaM

Party Service ir radio šovs, kas EHR ēterā jau trīspadsmit gadus ir dzirdams katru piektdienas un sestdienas vakaru. Raidījums divu stundu garumā sniedz informāciju par kvalitatīvas izklaides iespējām Latvijas, Baltijas un Eiropas deju klubos, festivālos un citās izklaides vietās, izklāsta jaunākas klubu kultūras ziņas un aktualitātes, kā arī uzlādē tā klausītājus pozitīvām emocijām pirms došanās uz kādu no ballītēm.

Lejupielādē EHR radio aplikāciju un klausies kanālu Party Service.

image 3
 

image 2

Tūri atbalsta: Pioneer DJ, LuxTan, MuzPro, XL Energy, Uhh Design un Skaties.lv.

image 1
 

Seko līdzi tūres notikumiem:

http://facebook.com/partyserviceontour

http://instagram.com/partyserviceontour

http://twitter.com/psontour

http://draugiem.lv/partyserviceontour 

http://skaties.lv/izklaide 

Mākslinieki: [Ex] Da Bass

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white