Jaunais raidījums "Nākotnes formula" - JAU ŠODIEN!

Publicēšanas datums : 02.06.2020

Jau šodien, 2. jūnijā, EHR viļņos startē jaunais raidījums "Nākotnes formula" – daudzpusīgas sarunas par ilgtspēju visās dzīves jomās.

Raidījums "Nākotnes formula" – par mūsu pašu un citu pieņemtajiem lēmumiem šodien, kas ietekmēs pasauli rīt.

Katru nedēļu EHR jaunajā studijā viesosies kompetenti ilgtspējas eksperti un iedvesmojošas personības, lai dalītos savā pieredzē, pārdomās un praktiskos padomos, kā meklēt līdzsvaru starp mūsu personīgajām vajadzībām šodien un ekonomiskām, sociālām un vides interesēm ilgtermiņā. Raidījuma ietvaros pētīsim ilgtspējas daudzpusīgās šķautnes, kas vistiešākā mērā ir saistītas gan ar mūsu pašu veselību un dzīves kvalitāti, gan sabiedrību un globāliem procesiem kopumā.

image 1


Raidījumu vada radošā producente un raidījumu vadītāja Elizabete Palasiosa (Story Hub). Raidījums būs dzirdams EHR un EHR Superhits ēterā līdz novembra beigām.

Pirmais raidījuma viesis - psihiatrs Ņikita Bezborodovs. Kas ir psihiskās veselības pamats? Kāpēc esam raduši satraukties par savu holesterīna līmeni, bet psihiskā veselība paliek otrā plānā? Runāsim par psihiskās veselības higiēnu kā par ikdienas praksi, kas īpaši aktuāla kļuvusi arī šajā krīzes laikā. Klausies jau šodien!

image 5

Klausies raidījumu "Nākotnes formula":
EHR otrdienās un ceturtdienās plkst.12.15, 16.15, 18.15.
EHR Superhits trešdienās un piektdienās plkst. 12.15, 13.15, 14.15.
Raidījuma pilno versiju varēs klausīties EHR mājaslapā un EHR Radio aplikācijā sadaļā PODKĀSTI, kā arī EHR Spotify kanālā. Seko aktualitātēm EHR Facebook, Instagram un Twitter kontos.

Savus jautājumus vai ieteikumus studijas viesiem un tēmām sūti Facebook vai raksti WhatsApp uz telefona numuru +371 27810810. 

Raidījums “Nākotnes formula” top NEPLP sabiedriskā pasūtījuma ietvaros.

 

 

Klausies EHR kanālus un podkāstus savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white