Jaunā repa sezona ir klāt!

Publicēšanas datums : 05.10.2023

Oktobri šoruden atklājam latviešu repa zīmē! Klāt jaunās sezonas diviem jaudīgiem raidījumiem:

- Otrā sezona podkāstam "BĪTS & VĀRDS",

kuru vada Kaizers (reperis, bītmeikers un ierakstu producents), pie kura ciemojas pašmāju reperi ar saviem stāstiem. Katrā epizodē kāds no viesiem izpilda pantus uz Kaizera producēta bīta. Podkāsta pirmā sezona lieliski iestartēja ar tādiem viesiem kā Punkts uz i, JeeKaa, Kjuumanis, Xantikvariāts, Deniss, Olas, Wiesulis, gocha, Pre'Set, rolands Če un Prusax. Kas mūs sagaida šajā sezonā? Sekojiet līdzi jau no 5.oktobra un ievērtējiet! Jauno podkāsta sezonu atbalsta TUBORG.

image 2


- Otrā sezona startējusi arī HIPHOPS.LV Top5

 ar svarīgākajiem pašmāju hiphopa notikumiem un aktuālākajām latviešu repa dziesmām ik nedēļu turpinās iepazīstināt portāla HIPHOPS.LV galvenā redaktore Inese Grīnberga jeb Dorotija. HIPHOPS.LV Top5 no 3. oktobra atkal klausāms radio “EHR Latviešu hiti” katru otrdienu plkst. 20:00, un atkārtojumu vienmēr varēsi noklausīties ehr.fm sadaļā “Podkāsti”! Raidījuma jauno sezonu atbalsta TUBORG.

image 1

Un, kā ierasts, visi labākie pašmāju repa hiti klausāmi interneta radio kanālā ehr.fm "Latviešu Repa Hiti" - 24/7, bez cenzūras -

un tas šajā sezonā skan sadarbībā ar TUBORG.

image 3

Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme. Alkoholisko dzērienu pārdošana, iegādāšanās un nodošana nepilngadīgām personām ir aizliegta.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white