Jauna nodaļa no Teilores Sviftas

Publicēšanas datums : 29.01.2021

Teilore Svifta (Taylor Swift) jau atkal ver vaļā jaunu nodaļu. 31 gadu vecā popmūzikas superzvaigzne laidusi klajā jaunu dziesmu izlasi jeb nodaļu (chapter). Šoreiz tās nosaukums ir “Forever Is The Sweetest Con”, un tā sastāv no sešām dziesmām.

Sviftas fani jau labu laiku tiek lutināti ar dziesmu kompilācijām, kas tiek izdotas papildus dziedātājas 2020. gada izolācijas albumiem “Folklore” un “Evermore”.

Pirmo šādu dziesmu nodaļu ar nosaukumu “The Escapism Chapter” blondā skaistule laida klajā pagājušā gada augustā, un tas tika darīts par godu dziesmas “The Lakes”, kas iekļauta viņas diska deluxe versijā, izdošanai.

Tālāk sekoja tādas nodaļas kā “The Sleepless Nights Chapter”, “The Saltbox House Chapter”, “Folklore: The Yeah I Showed Up at Your Party Chapter” un “Dropped Your Hand While Dancing”.

Nevaram nepieminēt, ka gan Teilores albums “Folklore”, gan tam tajā pašā gadā sekojošais “Evermore” debitēja Billboard 200 albumu topa 1. vietā. ASV “Folklore” kļuva par gada pārdotāko albumu, turklāt vienīgo, kam pērn izdevās sasniegt miljona kopiju pārdošanas rādītāju.

“Forever Is The Sweetest Con” vari atrast mūzikas straumēšanas servisos.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!

Mākslinieki: Taylor Swift

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white