Jaunā Avicii dziesma uzbur Indijas noskaņas

Publicēšanas datums : 13.05.2019

Ir kļuvis pieejams jaunais Avicii singls “Tough Love”. Tajā dzirdama izpildītājas Agnes balss, savukārt pie producēšanas ir strādājis duets “Vargas & Lagola”. Aprīļa mēnesī Avicii komanda izdeva pirmo mūziķa dziesmu “SOS” no topošā Avicii pēcnāves albuma “Tim”, kas saules gaismu redzēs 6. jūnijā. 

Zviedru izpildītāji un producenti “Vargas & Lagola” ir iepriekš sadarbojušies kopā ar Timu Berglingu (Avicii), strādājot pie dziesmām “Silhouettes”, “Hey Brother”, “Without You” un citiem skaņdarbiem. Pirms savas nāves Tims pievērsās Indijas ziemeļrietumu mūzikai un nolēma parādīt īsu melodiju abiem mūziķiem. “Dīvainā kārtā tā iederējās perfekti dziesmā, pie kuras mēs strādājām. Tas ir bija ļoti tipiski Timam, viņš bija melodiju ģēnijs”, prese relīzē stāsta dueta dalībnieks Vincents Pontare (Vincent Pontare).

Kad Avicii aizgāja mūžībā “Tough Love” bija gatava uz 80%. Tims vēlējās, lai dziesma skanētu kā duets, vēlams starp īstu pāri. Tāpēc Vincents Pontare izvēlējās savu sievu Agnes Karlssoni (Agnes Carlsson) kā otru dueta dalībnieci. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Avicii

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white