Jau atkal par interesantām vietām Latgalē

Publicēšanas datums : 13.08.2020

Sveiciens! Šodien jau atkal par interesantām vietām Latgalē. Lubāna ezers un tā apkārtne, nenoliedzami, ir viena no šīm vietām. Ja esi dabas, īsāku un garāku pastaigu, putnu vērošanas un ūdens mīlis, tad šī vieta tev ir must. Te var vārda tiešā nozīmē “pazust Latgalē” un atrasties tikai, kad pienāks laiks.

Viens no apskates objektiem Lubānas mitrājā ir Teirumnīku purva taka. Dēlīšu laipu taka nav gara, tika 800 metru, toties ļauj izbaudīt purva burvību un takas malā noraut pa kādai nu jau gatavai dzērvenei. Pastaigas laikā varēsi izpeldēties purva ezerā, pie kura ērti var piekļūt no takas. Daļa takas vijas cauri mežam, kurā jau atkal varēsi priecāties par ogu pārpilnību. Un degustēt pēc sirds patikas. Takas sākumā ierīkota arī ugunskura un atpūtas vieta. 

image 1

Ko tad vēl...Vēl var izbraukt ar kuģīti pa Aivieksti! Izrādās, Aiviekste iztek no Lubānas ezera tā ziemeļu galā. Un no Lubānas pa Aivieksti iespējams izbraukt ar unikālu kuģīti, kas desmit gadu stāvējis nelietots, kamēr to atjaunojuši biedrības “Lubānas motoklubs” aktīvisti. Tagad ar kuģīti vizinās gan vietējie iedzīvotāji, gan tūristi, gan tas piedalās, piemēram, pilsētas svētlos. Aiviekstes krasti ir gana gleznaini un brauciens ar kuģīti pa upi – gana eksotiks. Tev noteikti patiks! Nu un vēl Lubānā dara vīnu! 

image 5

Jā, Lubānas vīnotavā, izmantojot pasaulē atzītas tradicionālas vīna darīšanas metodes, no Latvijas labumiem – ogām, āboliem, rabarberiem -  tiek darīti sarkanie, baltie uz dzirkstošie vīni. Vīndaris Oskars Žvagins piedāvā arī apskatīt vīnotavu un degustēt produkciju. Degustēt gan varēsi tikai likumā atļautajā kārtībā. Pasi turi gatavībā, ja nu lūdz uzrādīt!

Savukār GO bezalkoholisko alu gan vari baudīt vienmēr, visur un bez kompromisiem! Ceļo ar auto, velo vai kājām, iepazīsti Latviju, baudi vasaru un ņem līdzi somā GO. Karstā vasaras dienā tas sniegs atspirdzinājumu, netraucējot sēsties pie stūres vai sportot. Tiekamies jau rīt šajā pašā laikā 17:30, lai kopā ar GO bezakoholisko alu atklātu Latviju! 

GO – brīvā laika čempioniem! 

image 6

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white