Izskatās, ka Ariana Grande drīzumā plāno izdot jaunu albumu

Publicēšanas datums : 12.10.2020

Pagājušās nedēļas nogalē mūziķes Arianas Grandes (Ariana Grande) producents Tomijs Brauns (Tommy Brown) sava sociālā medija “Instagram” profila ierakstiem pievienojis klāt jaunu publikāciju ar Arianu. Fani aši fotogrāfiju nodēvējuši par jaunā albuma vēstnesi.

Galvenais iemesls, kāpēc dziedātājas sekotāji sasaistījuši jauno plati ar publiskoto bildi ir uzņemtās bildes datums. Uz “Grammy” godalgu nominētais producents savā “Instagram” kontā izvietoja 2018. gadā uzņemto fotogrāfiju, kas tika iemūžināta tajā pašā mēnesī, kad mūziķe laida klajā savu patlaban pēdējo albumu “Thank U, Next”. 

Tāpat producents ierakstam pievienoja klāt uzrakstu “6****”, ko lietotāji ātri vien nodēvējuši par sešām dienām vai sešiem gredzeniem, kas līdzinātos Arianas hita “7 rings” nosaukumam. Pati mūziķe pagaidām savu sociālo mediju profilos nav izveidojusi līdzīgus ierakstus.

Potenciālais albums sekotu studijas platei “Thank U, Next”, kas pārliecinoši ieņēma pirmās pozīcijas lielākajā daļā Eiropas valstu, tāpat kāpjot uz zelta pjedestāla gan Lielbritānijā, gan ASV, gan Austrālijā. Savukārt singlu topos dziesminiece iekļuva ar šā gada singliem “Rain on Me”, ko Grande nodziedāja kopā ar “Lady Gaga” un “Stuck with U”, kas tapa ar Džastinu Bīberu (Justin Bieber). Abi attiecīgi ieņēma pirmās pozīcijas “Billboard” singlu topā un pirmo un ceturto vietu britu klausītāko dziesmu sarakstā.

View this post on Instagram

6****

A post shared by Tommy Brown (@tbhits) on

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

Mākslinieki: Ariana Grande

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white