Ir laiks PARTY SERVICE ON TOUR 2019 klubu tūres Rīgas pasākumam!

Publicēšanas datums : 26.03.2019

Populārā European Hit Radio jeb EHR radio šova Party Service klubu tūres PARTY SERVICE ON TOUR 2019 Rīgas pasākums piektdien, 29.martā notiks RADIO BAR telpās Vecrīgā. Uz jaudīgu ballīti ielūdz labi zināmais pašmāju dīdžejs un šis tūres vaininieks – [Ex] da Bass, kurš pasākuma viesus muzikāli izklaidēs vakara kulminācijā. 

Skanēs Eiropā pieprasītākie hīti un to remiksi, acis priecēs stilīgas dekorācijas, gaidāmi papildus skatuves specefekti, ko nodrošinās tūres atbalstītājs Muz Pro, tāpat apmeklētājiem būs iespēja savā īpašumā iegūt ekskluzīvus un nekur citur neiegūstamus suvenīrus ar tūres simboliku, solāriju un fitnesa studijas LuxTan dāvanu kartes, kā arī LED aproces no vizuālās reklāmas aģentūras Uhh Design.

Party Service ir radio šovs, kas EHR ēterā jau trīspadsmit gadus ir dzirdams katru piektdienas un sestdienas vakaru. Raidījums divu stundu garumā sniedz informāciju par kvalitatīvas izklaides iespējām Latvijas, Baltijas un Eiropas deju klubos, festivālos un citās izklaides vietās, izklāsta jaunākas klubu kultūras ziņas un aktualitātes, kā arī uzlādē tā klausītājus pozitīvām emocijām pirms došanās uz kādu no ballītēm.

Klubs pirmos apmeklētājus gaidīs jau no plkst.20:00. Vakaru iesāks un arī noslēgs dīdžejs Alvis Still. 

 

Lejupielādē EHR radio aplikāciju un klausies kanālu Party Service.

image 3
 

image 2

Tūri atbalsta: Pioneer DJ, LuxTan, MuzPro, XL Energy, Uhh Design un Skaties.lv.

image 1

Seko līdzi tūres notikumiem:

http://facebook.com/partyserviceontour

http://instagram.com/partyserviceontour

http://twitter.com/psontour

http://draugiem.lv/partyserviceontour 

http://skaties.lv/izklaide 

Mākslinieki: [Ex] Da Bass

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white