Imagine Dragons solists ar LoveLoud Festivālu savāc 1 miljonu dolāru LGBTQ+ labdarībai

Publicēšanas datums : 31.07.2018

Dena Reinoldsa (Dan Reynolds) rīkotais LoveLoud Festivāls sasniedzis viena miljona mērķi, kas tiks ziedots LGBTQ+ labdarībām.

Kad Dens Reinoldss apņēmās reklamēt šā gada LoveLoud mūzikas festivālu, viņam prātā bija īpašs mērķis. Imagine Dragons solists, kurš apvienojās ar duetu Tegan and Sara, vēlējās ar festivālu savākt ziedojumos miljons dolāru, ko vēlāk ziedotu LGBTQ+ labdarībām, piemēram, “The Trevor Project”, “Encircle” un “The Tegan and Sara Foundation”. 

Festivālam noslēdzoties, ziņots, ka uzstādītais mērķis ir sasniegts. Vienas dienas garais festivāls bijis pilnībā izpārdots. Lielākā daļa no miljons dolāriem iegūta tieši ar biļešu pārdošanu, taču vērienīga daļa iegūta arī caur ziedojumiem. 

image 1
Dan Reynolds

Nesenā intervijā ar “Billboard” Reinoldss teica, ka apzinās, ka miljons dolāri ir sarežģīts mērķis, tomēr viņš bija pārliecināts, ka festivāls un tā dalībnieki darīs visu, kas vien ir viņu spēkos, lai piepildītu viņa solījumu. 

Festivālā uzstājās tādi mākslinieki kā Zedd, Maiks Šinoda (Mike Shinoda) no Linkin Park, Reinoldsa Imagine Dragons, kā arī daudzi citi. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white