Imagine Dragons ir gatavi izdot jaunu mūziku

Publicēšanas datums : 11.03.2021

Grupa Imagine Dragons domā, ka ir pienācis laiks šai populārajai pop-roka grupai atkal izdot jaunu mūziku.

Grupas līderis Dens Reinoldss (Dan Reynolds) šonedēļ ņēmis talkā Tviteru, lai godinātu savus „labākos draugus” un amatu apvienošanas kārtībā arī grupas biedrus Veinu Sermonu (Wayne Sermon), Benu Makkī (Ben McKee) un Danielu Placmanu (Daniel Platzman).

„Kopā jau vairāk nekā desmit gadu un joprojām mani labākie draugi. Esmu ārkārtīgi lepns un jūtos ļoti laimīgs būt ar jums vienā grupā,” rakstījis Reinoldss. „Un, jā, šonedēļ tas viss sākas atkal.”

Grupas oficiālajā Tvitera kontā tikuši publicēti četri video kacekļi, dodot mājienus par drīzumā gaidāmo jauno mūziku. Ja var ticēt grupas kontā norādītajai informācijai, tad Imagine Dragons jau rīt laidīs klajā dziesmas „Follow You” un „Cutthroat”.

Gaidāmie jaunumi būs pirmie, ko grupa laidīs klajā pēc sava 2018. gadā izdotā albuma „Origins”, kurš Billboard 200 topā sasniedza 2. vietu un kļuva par ceturto (no četriem) grupas albumiem, kurš triumfējas Billboard Top Rock Albums un Billboard Top Alternative Albums čārtā.

Savas 13 gadu ilgās pastāvēšanas laikā Imagine Dragons 2014. gadā ir ieguvuši „Grammy” balvu par Labāko roka izpildījumu dziesmai „Radioactive”, saņēmuši trīs American Music balvas un deviņas Billboard Music balvas. 2018. gadā Spotify pasludināja Imagine Dragons par visvairāk straumēto mūzikas grupu.

Kā reiz izteicies pats grupas līderis Reinoldss, viņi esot „netipiska grupa”.

„Mēs neesam notetovējušies, lai kaut ko mēģinātu ar to pateikt. Rokenrola gars nemājo tajā, ka tu dzīvo uz naža asmens, ka tu esi pastāvīgā „kaifā” – tā ir tikai dzīves stila izvēle,” viņš sacījis. „Mums ir ģitāras un bungas, un basģitāra, tāpēc cilvēki mūs uzskata par rokgrupu. Taču man patīk lielas, popsīgas melodijas. Un par to es netaisos atvainoties.”

Mums arī patīk, un mēs neatvainojamies!

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Imagine Dragons

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white