Igija Azīlija piedzīvo labāko dienu vairāku gadu laikā

Publicēšanas datums : 10.07.2018

Izlaidusi divus singlus no sava jaunākā EP, Igija Azīlija (Iggy Azalea) bijusi pacilātā noskaņojumā.

Pagājušajā nedēļā austrāliešu repere laidusi klajā dziesmas „Tokyo Snow Trip” un „Kream”, kurā piedalās arī reperis Tyga, kas ir pirmie divi singli no viņas ilgi gaidītā EP „Surviving the Summer”.Igija, kuras īstais vārds ir Ametista Amēlija Kellija (Amethyst Amelia Kelly), bijusi ārkārtīgi priecīga par iespēju beidzot dalīties ar faniem savā smagajā darbā un ierakstījusi priecīgu video, ko publicējusi savā Instagram Stories kontā, lai pateiktos faniem par viņu atbalstu.

image 4
Tyga & Iggy Azalea


„Tā ir ļoti nepatīkama sajūta, ko mēs reizēm sevī izjūtam, kad apšaubām, vai savā dzīvē visu to labāko jau esam redzējuši,” 28 gadus vecā māksliniece skaidrojusi šajā video. „Man ir sajūta, ka es beidzot varu atļauties izdot to mūziku, kuru es vēlos izdot. Ir patīkami sajust, ka es atkal visu it kā sāku no sākuma, un to, ka jūs visi mani joprojām atbalstāt.”

„Šī ir pati labākā diena, kāda man ir bijusi vairāku gadu garumā!” viņa aizrautīgi piebildusi.

image 1
Iggy Azalea


Dziesmas „Fancy” izpildītāja tāpat dalījusies ar vairākām fotogrāfijām, kas, šķiet, ņemtas no viņas dziesmas „Kream” videoklipa. Tajās viņa redzama, tērpusies seksīgā tērpā un zem neona rozā apgaismojuma pozējot līdzās naudas kaudzei.Atgādinām, ka Igija savu debijas albumu „The New Classic” laida klajā 2014.gadā un saņēma skarbu kritiku no dažiem saviem nepacietīgākajiem faniem pēc tam, kad „Surviving the Summer” izdošana divreiz tika pārcelta.

image 2Dziedātāja paskaidroja, ka šādas izmaiņas notikušas tāpēc, ka viņas izdevniecībā „Island Records” notikušas vērā ņemamas pārmaiņas, un nesen Tviterā atkal apgalvojusi, ka mūzika ir viņas prioritāte Nr.1.

SURVIVE THE SUMMER

A post shared by Iggy Azalea (@thenewclassic) on


„Man patiešām rūp mūzika un visas radošās norises manā dzīvē,” viņa rakstījusi pagājušajā mēnesī, uzsverot, ka albuma izdošanas aizkavēšanās viņu kaitinājusi tik pat ļoti kā visus citus. „Lūdzu, ziniet, ka es daru visu kas manos spēkos.”


Pašlaik tiek solīts, ka „Surviving the Summer” tiks laists klajā 3.augustā.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white