Igija Azīlija par Demī Lovato „noraušanos no āķa” zinājusi jau sen

Publicēšanas datums : 12.07.2018

Igija Azīlija (Iggy Azalea) par to, ka Demī Lovato (Demi Lovato) lauzusi savu atturēšanos no aizliegtām vielām, zinājusi jau ilgi, pirms pati Demī to atklāja savā dziesmā „Sober”.

Austrāliešu repere pēc tam, kad pagājušajā mēnesī tikai laists klajā Lovato jaunākais singls, publiski uzslavējusi savu draudzeni par drosmi un uzdrīkstēšanos, tomēr tagad atzinusi, ka šī atklāsme viņai nav bijis pārsteigums.

image 1
Iggy Azalea & Demi Lovato


„Būdama tuva draudzene, es par to zināju jau iepriekš,” Igija atzinusi intervijā raidījumam „Entertainment Tonight”. „Es tiešām ļoti vēlējos, lai tieši viņa ir tā, kura cilvēkiem to atklāj. Un kā viņas draudzene es ļoti uztraucos, ka kāds šo informāciju nopludinās vai vienkārši paņems un izmantos negatīvā veidā pret viņu, vai pagriezīs to tā, it ka viņai būtu kāds noslēpums.”

Dziesmas „Fancy” izpildītāja pastāstījusi, ka, lai arī viņa neesot aktīvi mēģinājusi 25 gadus veco Demī pierunāt publiski runāt par savām grūtībām, viņa paslepšus esot cerējusi, ka draudzene dalīsies šajās ziņās ar faniem un uzņemsies par to atbildību.

image 3
Iggy Azalea


„Manos pienākumos neitilpst teikt manai draudzenei: „Tev ir jāatzīstas,”” turpinājusi Azīlija. „Taču kā draudzene tu raizējies un tu domā: „Ak, mans Dievs, mana draudzene, viņai ir šī lieta, ko cilvēki var izmantot pret viņu, un es tiešām vēlos, lai viņa ņem vadības grožus savās rokās.” Un viņa tā arī izdarīja!”

Atgādinām, ka Demī apstiprināja, ka pēc sešiem skaidrā pavadītiem gadiem, ko viņa nosvinēja martā, esot piedzīvojusi recidīvu ar dziesmā iekļautiem vārdiem: „Mammu, man ļoti žēl, es vairs neesmu skaidrā.” („Momma, I'm so sorry, I'm not sober anymore.”). Vairāk par to vari izlasīt šeit.

image 2
Demi Lovato


Šim paziņojumam sekoja pozitīva atbalsta vilnis no Lovato draugiem un faniem, un 28 gadus vecā Azīlija bijusi viena no pirmajām, kura uzslavējusi kādreizējo Disneja kanāla zvaigzni par viņas drosmi to skaļi pateikt, un zvērējusi būt viņai līdzās, kamēr Demī atkal nostājas uz skaidrības takas.

„Pamodos, klausoties @ddlovato „Sober”. Es lepojos, ka tev pietika drosmes pasaulei atkal atklāt savu patiesību. TAS, NAV. VIEGLI,” dziesmas „Kream” izpildītāja tolaik rakstīja Tviterā. „Esmu tev līdzās, draudzenīt! (tu jau to zini). Es lūgšos, lai tu atkal izvēlies atveseļošanos. Visi, kuri tevi mīl, vēlas tevi redzēt veselu un laimīgu.”

image 4

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white