Ievērtē Teilores Sviftas un Marenas Morisas “You All Over Me”!

Publicēšanas datums : 29.03.2021

Laipni lūgti atpakaļ 17 gadus vecās Teilores Sviftas (Taylor Swift) pasaulē!

Dziedātājas faniem ir dota iespēja vēlreiz izdzīvot Teilores zelta ēru. Pagājušajā piektdienā popzvaigzne laidusi klajā dziesmu “You All Over Me”, kurā piedalās arī katri zvaigzne Marena Morisa (Maren Morris) un kas ir pirmā līdz šim nedzirdētā dziesma, kas tiks iekļauta gaidāmajā albumā “Fearless (Taylor’s Version)”. 

Tāpat šajā dienā ticis klajā laists arī producentes Elvīras Anderfjērdas (Elvira Anderfjärd) remikss dziesmai “Love Story (Taylor’s Version).

“You All Over Me (feat. @marenmorris) (From The Vault) un Love Story (Taylor's Version) - Elvira Remix ir nonākuši pie klausītājiem, jo šajā mājā mēs dejojam un raudam VIENLAIKUS,” Teilore rakstījusi sociālajos medijos tūlīt pēc dziesmu publicēšanas.

“You All Over Me” ir viena no sēšam nekad iepriekš nepublicētām bonusa dziesmām, kas gandrīz tika iekļautas 2008. gadā iznākušajā Teilores albumā “Fearless”. Tā ir otrais singls no dziedātājas no jauna ierakstītā albuma, kura izdošana paredzēta 9. aprīlī. (Pirmais bija “Love Story” jaunā versija, kas tika izdota tieši uz Valentīndienu).

Jaunā dziesma stāsta, kā Teilorei klājies un ko viņa iemācījusies pēc sāpīgas šķiršanās.

Pagājušajā nedēļā dziedātāja paziņoja par jaunās dziesmas tuvošanos, rakstot: “Tas, kas man patīk attiecībā uz šīm From The Vault (no seifa) dziesmām, ir tas, ka tās nekad iepriekš nav tikušas dzirdētas, tāpēc es varu ar tām spēlēties, eksperimentēt un pat iekļaut tajās dažus no maniem mīļākajiem māksliniekiem. Esmu ļoti priecīga, ka šai dziesmai bekvokālu ir iedziedājusi Marena Morisa!!”

Marena, kurai tāpat kā Teilorei ir spēcīgas kantri mūzikas saknes, iedziedājusi jaunā singla bekvokālu, bet tā nav pirmā reize, kad abas mākslinieces uzstājas kopā. 2018. gadā meitenes kopā ir izpildījušas Marenas superhitu “The Middle” Teilores koncertturnejas “Reputation Tour” laikā. 

Kā Marena atklājusi TikTok tīklā, pirms trim gadiem viņas satikušās tikai dažas stundas pirms koncerta, bet tagad klajā nākusi abu kopīgi iedziedāta dziesma.

 Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Mākslinieki: Taylor Swift

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white